ERKEKLER YILDIZLAR LİGİ 3. BÖLÜM MÜSABAKALARI
30 NİSAN-03 MAYIS 2018, KIRŞEHİR

STATÜ-YÖNERGE TAKIM LİSTESİ FORMU

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

30 Nisan 2018

KIRŞEHİR S.S

15.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

23

32

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

10.HAFTA

30 Nisan 2018

KIRŞEHİR S.S

17.00

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

38

32

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

10.HAFTA

30 Nisan 2018

KIRŞEHİR S.S

19.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

15

31

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

10.HAFTA

30 Nisan 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

12.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

18

36

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

10.HAFTA

30 Nisan 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

14.00

BATMAN BELEDİYESİ GSK

33

15

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

10.HAFTA

30 Nisan 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

16.00

YOZGAT BOZOK SPOR

20

40

TOKAT GENÇLİK SPOR

10.HAFTA

30 Nisan 2018

 

 

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

 

 

BAY

10.HAFTA

01 Mayıs 2018

 

 

BAY

 

 

YOZGAT BOZOK SPOR

11.HAFTA

01 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

14.00

TOKAT GENÇLİK SPOR

20

31

BATMAN BELEDİYESİ GSK

11.HAFTA

01 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

16.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

26

33

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

11.HAFTA

01 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

12.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

32

27

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

11.HAFTA

01 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

16.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

42

18

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

11.HAFTA

01 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

14.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

45

16

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

11.HAFTA

01 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

12.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

38

31

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

11.HAFTA

02 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

12.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

30

21

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

12.HAFTA

02 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

14.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

18

44

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

12.HAFTA

02 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

16.00

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

17

27

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

12.HAFTA

02 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

12.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

24

30

TOKAT GENÇLİK SPOR

12.HAFTA

02 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

14.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

15

32

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

12.HAFTA

02 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

16.00

BATMAN BELEDİYESİ GSK

33

15

YOZGAT BOZOK SPOR

12.HAFTA

02 Mayıs 2018

 

 

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

 

 

BAY

12.HAFTA

03 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

11.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

20

28

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

13.HAFTA

03 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

13.00

TOKAT GENÇLİK SPOR

25

17

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

13.HAFTA

03 Mayıs 2018

KIRŞEHİR S.S

15.00

YOZGAT BOZOK SPOR

17

33

ANKARA HENT. İHTİSAS SK

13.HAFTA

03 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

11.00

İZMİR B. BLD. GSK

10  0

SAKARYA B. BLD. SK

13.HAFTA

03 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

13.00

GÜMÜŞHANE BLD. SK

42

22

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

13.HAFTA

03 Mayıs 2018

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

15.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

49

17

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

13.HAFTA

03 Mayıs 2018

 

 

BAY

-

-

BATMAN BELEDİYESİ GSK

13.HAFTA


KADINLAR YILDIZLAR LİGİ 3. BÖLÜM MÜSABAKALARI
01-04 MAYIS 2018, ANKARA

STATÜ-YÖNERGE TAKIM LİSTESİ FORMU

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SO

 

B TAKIMI

HAFTA

01.05.2018

THF

11.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

38

05

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

10.HAFTA

01.05.2018

THF

13.00

SİVAS BELEDİYESPOR

33

25

YENİMAHALLE 1923 SK

10.HAFTA

01.05.2018

THF

15.00

KEMALPAŞA ATA GSK

28

43

KASTAMONU GENÇLİK SK

10.HAFTA

01.05.2018

THF

17.00

BANDIRMASPOR

18

31

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

10.HAFTA

01.05.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

17.00

ELAZIĞ SYSK

23

30

SAMSUN GENÇLİK SK

10.HAFTA

01.05.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

19.00

ARTSAM KOLEJİ SK

56

20

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

10.HAFTA

01.05.2018

PAZARSPOR

-

-

BAY

10.HAFTA

02.05.2018

THF

11.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

42

26

SİVAS BELEDİYESPOR

11.HAFTA

02.05.2018

THF

13.00

SAMSUN GENÇLİK SK

36

15

BANDIRMASPOR

11.HAFTA

02.05.2018

THF

15.00

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

04

29

ARTSAM KOLEJİ SK

11.HAFTA

02.05.2018

THF

17.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

18

51

ELAZIĞ SYSK

11.HAFTA

02.05.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

YENİMAHALLE 1923 SK

36

35

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

11.HAFTA

02.05.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

16.00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

25

24

PAZARSPOR

11.HAFTA

02.05.2018

 

 

BAY

-

-

KEMALPAŞA ATA GSK

11.HAFTA

03.05.2018

THF

11.00

YENİMAHALLE 1923 SK

32

06

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

12.HAFTA

03.05.2018

THF

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

28

35

KASTAMONU GENÇLİK SK

12.HAFTA

03.05.2018

THF

15.00

KEMALPAŞA ATA GSK

34

24

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

12.HAFTA

03.05.2018

THF

17.00

PAZARSPOR

16

46

SAMSUN GENÇLİK SK

12.HAFTA

03.05.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

BANDIRMASPOR

-

-

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

12.HAFTA

03.05.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

16.00

ELAZIĞ SYSK

24

26

ARTSAM KOLEJİ SK

12.HAFTA

03.05.2018

SİVAS BELEDİYESPOR

-

-

BAY

12.HAFTA

04.05.2018

THF

09:00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

30

28

SİVAS BELEDİYESPOR

13.HAFTA

04.05.2018

THF

10:30

ARTSAM KOLEJİ SK

24

22

BANDIRMASPOR

13.HAFTA

04.05.2018

THF

12.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

-

-

PAZARSPOR

13.HAFTA

04.05.2018

THF

13:30

SAMSUN GENÇLİK SK

35

27

KEMALPAŞA ATA GSK

13.HAFTA

04.05.2018

THF

15.00

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

05

24

ELAZIĞ SYSK

13.HAFTA

04.05.2018

THF

16:30

KASTAMONU GENÇLİK SK

39

23

YENİMAHALLE 1923 SK

13.HAFTA

04.05.2018

 

 

BAY

-

-

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

13.HAFTA



ERKEKLER YILDIZLAR LİGİ 1. BÖLÜM MÜSABAKALARI
19-22 OCAK 2018, ANKARA

STATÜ-YÖNERGE TAKIM LİSTESİ FORMU
 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

19.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

25

20

SAKARYA B.BLD. SK

6.HAFTA

19.01.2018

 

 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

 

 

BAY

6.HAFTA

19.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

26

16

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

6.HAFTA

19.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

BATMAN BELEDİYESİ GSK

37

22

İSTANBUL ÜNİ. SBSK

6.HAFTA

19.01.2018

THF

11.00

YOZGAT BOZOKSPOR

13

53

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

6.HAFTA

19.01.2018

THF

13.00

TOKAT GENÇLİK SPOR

22

32

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

6.HAFTA

19.01.2018

THF

15.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

24

31

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

6.HAFTA

20.01.2018

 

 

BAY

 

 

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

20.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

23

24

TOKAT GENÇLİK SPOR

7.HAFTA

20.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

31

14

YOZGAT BOZOKSPOR

7.HAFTA

20.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

38

19

BATMAN BELEDİYESİ GSK

7.HAFTA

20.01.2018

THF

11.00

İSTANBUL ÜNİ. SBSK

19

42

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

7.HAFTA

20.01.2018

THF

13.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

25

26

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

20.01.2018

THF

15.00

SAKARYA B.BLD. SK

10

0

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

7.HAFTA

21.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

10.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

36

29

İSTANBUL ÜNİ. SBSK

8.HAFTA

21.01.2018

 

 

SAKARYA B.BLD. SK

 

 

BAY

8.HAFTA

21.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

22

32

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

8.HAFTA

21.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

16

49

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

8.HAFTA

21.01.2018

THF

17.00

BATMAN BELEDİYESİ GSK

20

26

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

8.HAFTA

21.01.2018

THF

11.00

YOZGAT BOZOKSPOR

23

34

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

8.HAFTA

21.01.2018

THF

13.00

TOKAT GENÇLİK SPOR

28

19

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

22.01.2018

 

 

BAY

 

 

TOKAT GENÇLİK SPOR

9.HAFTA

22.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

10.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

29

24

YOZGAT BOZOKSPOR

9.HAFTA

22.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

22

17

BATMAN BELEDİYESİ GSK

9.HAFTA

22.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

32

15

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

9.HAFTA

22.01.2018

THF

10.00

İSTANBUL ÜNİ. SBSK

31

18

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

9.HAFTA

22.01.2018

THF

12.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

24

30

SAKARYA B.BLD. SK

9.HAFTA

22.01.2018

THF

14.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

41

09

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

9.HAFTA


ERKEKLER YILDIZLAR LİGİ 1. BÖLÜM MÜSABAKALARI
6-10 ARALIK 2017, ANKARA

 STATÜ-YÖNERGE     TAKIM LİSTESİ FORMU 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

06.12.2017

THF

12.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

28

31

YOZGAT BOZOKSPOR

1.HAFTA

06.12.2017

THF

14.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

20 40

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

06.12.2017

THF

16.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

19 16

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

1.HAFTA

06.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

SAKARYA B.ŞEHİR BLD. SK

29 16

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

06.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

23 45

TOKAT GENÇLİK SK

1.HAFTA

06.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

16.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

28 32

BATMAN BELEDİYESİ GSK

1.HAFTA

06.12.2017

BAY

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

1.HAFTA

07.12.2017

THF

11.00

YOZGAT BOZOKSPOR

34 30

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

2.HAFTA

07.12.2017

THF

13.00

BATMAN BELEDİYESİ GSK

35 24

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

07.12.2017

THF

15.00

TOKAT GENÇLİK SK

38 19

SAKARYA B.ŞEHİR BLD. SK

2.HAFTA

07.12.2017

THF

17.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

22 25

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

2.HAFTA

07.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

39 19

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

2.HAFTA

07.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

16.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

18 43

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

2.HAFTA

07.12.2017

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

BAY

2.HAFTA

08.12.2017

THF

12.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

23 42

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

3.HAFTA

08.12.2017

THF

14.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

51 15

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

3.HAFTA

08.12.2017

THF

16.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

15 34

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

08.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

SAKARYA B.ŞEHİR BLD. SK

35 26

YOZGAT BOZOKSPOR

3.HAFTA

08.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

19 19

TOKAT GENÇLİK SK

3.HAFTA

08.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

16.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

16 36

BATMAN BELEDİYESİ GSK

3.HAFTA

08.12.2017

BAY

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

3.HAFTA

09.12.2017

THF

11.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

39 26

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

4.HAFTA

09.12.2017

THF

13.00

BATMAN BELEDİYESİ GSK

40 18

SAKARYA B.ŞEHİR BLD. SK

4.HAFTA

09.12.2017

THF

17.00

YOZGAT BOZOKSPOR

12 23

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

4.HAFTA

09.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

TOKAT GENÇLİK SK

38 20

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

4.HAFTA

09.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

15 50

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

4.HAFTA

09.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

17.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

25 27

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

09.12.2017

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

BAY

4.HAFTA

10.12.2017

THF

11.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

30 18

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

10.12.2017

THF

13.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

47 17

TOKAT GENÇLİK SK

5.HAFTA

10.12.2017

THF

15.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

27 37

YOZGAT BOZOKSPOR

5.HAFTA

10.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

13 24

BATMAN BELEDİYESİ GSK

5.HAFTA

10.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

SAKARYA B.ŞEHİR BLD. SK

24 44

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

5.HAFTA

10.12.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

27 31

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

10.12.2017

BAY

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

5.HAFTA

 

KADINLAR YILDIZLAR LİGİ 2. BÖLÜM MÜSABAKALARI
23-26 OCAK 2018,  ANKARA

STATÜ-YÖNERGE TAKIM LİSTESİ FORMU
              

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

23.01.2018

THF

11.00

KEMALPAŞA ATA GSK

48

06

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

6.HAFTA

23.01.2018

THF

13.00

PAZARSPOR KULÜBÜ

38

64

SİVAS BELEDİYESPOR

6.HAFTA

23.01.2018

THF

15.00

BANDIRMASPOR

16

42

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

6.HAFTA

23.01.2018

THF

17.00

ELAZIĞ SYSK

23

40

YENİMAHALLE 1923 HSK

6.HAFTA

23.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

SAMSUN GENÇLİK SK

32

19

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

6.HAFTA

26.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

09.00

ARTSAM KOLEJİ SK

27

35

KASTAMONU GENÇLİK SK

6.HAFTA

23.01.2018

 

 

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

 

 

BAY

6.HAFTA

24.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

03

32

SAMSUN GENÇLİK SK

7.HAFTA

24.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

YENİMAHALLE 1923 HSK

32

16

BANDIRMASPOR

7.HAFTA

24.01.2018

THF

11.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

39

32

ELAZIĞ SYSK

7.HAFTA

24.01.2018

THF

15.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

45

31

PAZARSPOR KULÜBÜ

7.HAFTA

24.01.2018

THF

13.00

SİVAS BELEDİYESPOR

32

36

KEMALPAŞA ATA GSK

7.HAFTA

24.01.2018

THF

16.30

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

30

07

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

7.HAFTA

24.01.2018

 

 

BAY

 

 

ARTSAM KOLEJİ SK

7.HAFTA

25.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

KEMALPAŞA ATA GSK

22

24

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

8.HAFTA

25.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

ARTSAM KOLEJİ SK

27

23

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

8.HAFTA

25.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

SİVAS BELEDİYESPOR

51

14

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

8.HAFTA

25.01.2018

THF

11.00

PAZARSPOR KULÜBÜ

27

48

YENİMAHALLE 1923 HSK

8.HAFTA

25.01.2018

THF

13.00

BANDIRMASPOR

19

40

KASTAMONU GENÇLİK SK

8.HAFTA

25.01.2018

THF

15.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

09

41

SAMSUN GENÇLİK SK

8.HAFTA

25.01.2018

 

 

ELAZIĞ SYSK

 

 

BAY

8.HAFTA

26.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

12

10

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

9.HAFTA

26.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

51

19

PAZARSPOR KULÜBÜ

9.HAFTA

26.01.2018

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

YENİMAHALLE 1923 HSK

33

25

KEMALPAŞA ATA GSK

9.HAFTA

26.01.2018

THF

15.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

26

36

SİVAS BELEDİYESPOR

9.HAFTA

26.01.2018

THF

13.00

SAMSUN GENÇLİK SK

39

26

ARTSAM KOLEJİ SK

9.HAFTA

26.01.2018

THF

11.00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

32

29

ELAZIĞ SYSK

9.HAFTA

26.01.2018

 

 

BAY

 

 

BANDIRMASPOR

9.HAFTA

KADINLAR YILDIZLAR LİGİ 1. BÖLÜM MÜSABAKALARI
6-10 ARALIK 2017, BURSA

 STATÜ-YÖNERGE     TAKIM LİSTESİ FORMU

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

06.12.2017

MUDANYA KAPALI

11.00

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

13

71

KASTAMONU GSK

1.HAFTA

06.12.2017

MUDANYA KAPALI

13.00

YENİMAHALLE 1923 HSK

OYNANMADI

GENÇ UŞAK SPOR

1.HAFTA

06.12.2017

MUDANYA KAPALI

15.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

31

28

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

06.12.2017

MUDANYA KAPALI

17.00

BANDIRMASPOR

30

32

ELAZIĞ SYSK

1.HAFTA

06.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

14.00

PAZARSPOR

20

38

ARTSAM KOLEJİ SK.

1.HAFTA

06.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

16.00

SİVAS BELEDİYESPOR

25

39

SAMSUN GENÇLİK SK

1.HAFTA

06.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

18.00

KEMALPAŞA ATA GSK

46

06

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

1.HAFTA

07.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

11.00

SAMSUN GENÇLİK SK

39

20

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

2.HAFTA

07.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

13.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

05

36

SİVAS BELEDİYESPOR

2.HAFTA

07.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

15.00

ELAZIĞ SYSK

42

28

PAZARSPOR

2.HAFTA

07.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

17.00

BANDIRMASPOR

28

11

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

2.HAFTA

07.12.2017

MUDANYA KAPALI

12.00

GENÇ UŞAK SPOR

OYNANMADI

KASTAMONU GSK

2.HAFTA

07.12.2017

MUDANYA KAPALI

14.00

ARTSAM KOLEJİ SK.

24

23

KEMALPAŞA ATA GSK

2.HAFTA

07.12.2017

MUDANYA KAPALI

16.00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

31

47

YENİMAHALLE 1923 HSK

2.HAFTA

08.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

10.00

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

OYNANMADI

GENÇ UŞAK SPOR

3.HAFTA

08.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

12.00

KASTAMONU GSK

50

29

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

08.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

18.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

35

08

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

3.HAFTA

08.12.2017

MUDANYA KAPALI

11.00

YENİMAHALLE 1923 HSK

27

33

SAMSUN GENÇLİK SK

3.HAFTA

08.12.2017

MUDANYA KAPALI

13.00

SİVAS BELEDİYESPOR

10

ARTSAM KOLEJİ SK.

3.HAFTA

08.12.2017

MUDANYA KAPALI

15.00

KEMALPAŞA ATA GSK

42

22

ELAZIĞ SYSK

3.HAFTA

08.12.2017

MUDANYA KAPALI

17.00

PAZARSPOR

25

29

BANDIRMASPOR

3.HAFTA

09.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

11.00

ELAZIĞ SYSK

21

29

SİVAS BELEDİYESPOR

4.HAFTA

09.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

13.00

BANDIRMASPOR

11

28

KEMALPAŞA ATA GSK

4.HAFTA

09.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

15.00

PAZARSPOR

10

0

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

4.HAFTA

09.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

17.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

14

48

YENİMAHALLE 1923 HSK

4.HAFTA

09.12.2017

MUDANYA KAPALI

12.00

SAMSUN GENÇLİK SK

28

24

KASTAMONU GSK

4.HAFTA

09.12.2017

MUDANYA KAPALI

14.00

ARTSAM KOLEJİ SK.

36

33

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

4.HAFTA

09.12.2017

MUDANYA KAPALI

16.00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

OYNANMADI

GENÇ UŞAK SPOR

4.HAFTA

10.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

10.00

METROPOL AKS. AKHİSAR SK

11

42

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

10.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

12.00

GENÇ UŞAK SPOR

OYNANMADI

SAMSUN GENÇLİK SK

5.HAFTA

10.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

14.00

YENİMAHALLE 1923 HSK

26

19

ARTSAM KOLEJİ SK.

5.HAFTA

07.12.2017

ATICILAR ÇOK AMAÇLI

18.30

KASTAMONU GSK

51

10

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

5.HAFTA

08.12.2017

MUDANYA KAPALI

00.00

KEMALPAŞA ATA GSK

36

20

PAZARSPOR

5.HAFTA

09.12.2017

MUDANYA KAPALI

00.00

SİVAS BELEDİYESPOR

35

22

BANDIRMASPOR

5.HAFTA

09.12.2017

MUDANYA KAPALI

00.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

34

23

ELAZIĞ SYSK

5.HAFTA


KADINLAR YILDIZLAR LİGİ PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

SAMSUN GENÇLİK SK

12

12

0

0

430

234

196

24

2

KASTAMONU GSK

12

11

0

1

520

282

238

22

3

YENİMAHALLE 1923 HSK

12

9

0

3

417

301

116

18

4

SİVAS BELEDİYESPOR

12

8

0

4

405

298

107

16

5

KEMALPAŞA ATA GSK

12

7

0

5

395

280

115

14

6

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

12

7

0

5

391

315

76

14

7

ARTSAM KOLEJİ SK. -2

12

8

0

4

322

279

43

14

8

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

12

6

0

6

344

338

6

12

9

ELAZIĞ SYSK

12

4

0

8

336

353

-17

8

10

BANDIRMASPOR

12

3

0

9

261

345

-84

6

11

PAZARSPOR

12

2

0

10

276

431

-155

4

12

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

12

0

0

12

123

453

-330

0

13

METROPOL AKS. AKHİSAR SK -2

12

1

0

11

90

415

-325

0

14

GENÇ UŞAK SPOR

0

0

0

0

0

0

0

0

08.12.2017 tarihinde oynanması gereken Sivas Belediyesi SK-Kastamonu Artsam SK Yıldızlar Ligi müsabakasında Kastamonu Artsam SK, maça çıkmaması nedeniyle 10-0 hükmen mağlup sayılarak, 2 puanı silinmiştir.

09.12.2017 tarihinde oynanması gereken Pazar SK-Metropol Aksaray Akhisar SK Yıldızlar Ligi müsabakasında Metropol Aksaray Akhisar SK, maça çıkmaması nedeniyle 10-0 hükmen mağlup sayılarak, 2 puanı silinmiştir.


Artsam Koleji SK - Bursagücü GSK müsabakasında  Bursagücü GSK takımının 9 kişiyle sahaya çıkması nedeniyle talimatlar gereği müsabaka 56-20 Artsam Koleji SK lehine tescil edilmiştir.


Bursagücü GSK - Elazığ SYSK müsabakasında Bursagücü GSK takımının 9 kişiyle sahaya çıkması nedeniyle talimatlar gereği müsabaka 18-51 Elazığ SYSK lehine tescil edilmiştir.


 

 

 

ERKEKLER YILDIZLAR LİGİ PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

12

12

0

0

541

188

353

24

2

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

12

11

0

1

379

257

122

22

3

BATMAN BELEDİYESİ GSK

12

9

0

3

357

257

100

18

4

TOKAT GENÇLİK SK

12

8

1

3

346

294

52

17

5

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

12

8

0

4

315

264

51

16

6

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

12

7

0

5

360

330

30

14

7

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

12

5

0

7

299

360

-61

10

8

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

12

4

1

7

267

321

-54

9

9

SAKARYA B.ŞEHİR BLD. SK -2

12

5

0

7

256

203

43

8

10

YOZGAT BOZOKSPOR

12

3

0

9

266

396

-130

6

11

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

12

2

0

10

259

356

-97

4

12

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ

12

2

0

10

289

439

-150

4

13

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K -2

12

1

0

11

238

383

-145

0

Sakarya Büyükşehir Bld. SK maçına çıkmayan Marmara Üniversitesi SK 10-0 hükmen mağlup sayılarak, 2 puanı silinmiştir.
İzmir Büyükşehir Bld.GSK maçına çıkmayan Sakarya Büyükşehir Bld. SK 10-0 hükmen mağlup sayılarak, 2 puanı silinmiştir.


Sponsorlarımız