YILDIZ ERKEKLER LİGİ 2. BÖLÜM

ANKARA

 YILDIZLAR LİGİ 2. BÖLÜM TALİMATI    TAKIM LİSTESİ 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

07.02.2017

THF

10.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ


 


 

İZMİR B.BLD. GSK

5.HAFTA

07.02.2017

THF

12.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

 

 

SERİK BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

 

 

 

GÜMÜŞHANE BLD. SK

 

 

BAY

5.HAFTA

07.02.2017

THF

14.00

SAKARYA B.BLD. SK

 

 

KARŞIYAKA BLD. SK

5.HAFTA

07.02.2017

THF

16.00

TOKAT G.S.K.

 

 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

5.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

5.HAFTA

07.02.2017

THF

18.00

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

 

 

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

5.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

6.HAFTA

08.02.2017

THF

10.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

 

 

TOKAT G.S.K.

6.HAFTA

08.02.2017

THF

12.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

 

 

SAKARYA B.BLD. SK

6.HAFTA

08.02.2017

THF

14.00

KARŞIYAKA BLD. SK

 

 

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

6.HAFTA

08.02.2017

THF

16.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

 

 

GÜMÜŞHANE BLD. SK

6.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

6.HAFTA

08.02.2017

THF

18.00

SERİK BELEDİYESİ SK

 

 

İZMİR B.BLD. GSK

6.HAFTA

09.02.2017

THF

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

 

 

SERİK BELEDİYESİ SK

7.HAFTA

 

 

 

İZMİR B.BLD. GSK

 

 

BAY

7.HAFTA

09.02.2017

THF

10.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

 

 

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

7.HAFTA

09.02.201

                      THF

14.00

GÜMÜŞHANE BLD. SK

 

 

KARŞIYAKA BLD. SK

7.HAFTA

09.02.2017

THF

16.00

SAKARYA B.BLD. SK

 

 

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

7.HAFTA

 

 

 

TOKAT G.S.K.

 

 

BAY

7.HAFTA

09.02.2017

THF

18.00

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

 

 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

7.HAFTA

10.02.2017

THF

10.00

TOKAT G.S.K.

 

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

8.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SAKARYA B.BLD. SK

8.HAFTA

10.02.2017

THF

12.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

 

 

ANK. HENTBOL İHTİSAS SK

8.HAFTA

10.02.2017

THF

14.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

 

 

GÜMÜŞHANE BLD. SK

8.HAFTA

10.02.2017

THF

16.00

KARŞIYAKA BLD. SK

 

 

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

8.HAFTA

10.02.2017

THF

18.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

 

 

İZMİR B.BLD. GSK

8.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SERİK BELEDİYESİ SK

8.HAFTA


 

 

 BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ STATÜSÜ          TAKIM LİSTESİ    
 

BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ 1. BÖLÜM / BURSA

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

 

 

 

1453 ÜSKÜDAR SPOR

 

 

BAY

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

ATICILAR S.S.

12.00

BANDIRMASPOR

08

23

METROPOLSPOR

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

ATICILAR S.S.

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

38

50

SİVAS BELEDİYESPOR

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

ATICILAR S.S.

16.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

2

28

GAZİ PASİFİK SK

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

MUDANYA S.S

13.00

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

30

15

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

MUDANYA S.S

15.00

PAZARSPOR

37

27

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

1.HAFTA

27 Aralık 2016 Salı

MUDANYA S.S

17.00

ELAZIĞ SYSK

43

11

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

1.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

MUDANYA S.S

13.00

ELAZIĞ SYSK

31

16

1453 ÜSKÜDAR SPOR

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

MUDANYA S.S

15.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

28

10

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

MUDANYA S.S

17.00

GAZİ PASİFİK SK

14

29

PAZARSPOR

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

ATICILAR S.S.

12.00

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

29

30

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

ATICILAR S.S.

14.00

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

18

37

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

2.HAFTA

28 Aralık 2016 Çarşamba

ATICILAR S.S.

16.00

SİVAS BELEDİYESPOR

37

12

BANDIRMASPOR

2.HAFTA

 

 

 

METROPOLSPOR

 

 

BAY

2.HAFTA

 

 

 

BAY

 

 

SİVAS BELEDİYESPOR

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

ATICILAR S.S.

12.00

1453 ÜSKÜDAR SPOR

26

39

METROPOLSPOR

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

ATICILAR S.S.

14.00

BANDIRMASPOR

17

12

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

ATICILAR S.S.

16.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

35

35

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

MUDANYA S.S

13.00

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

39

13

GAZİ PASİFİK SK

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

MUDANYA S.S

15.00

PAZARSPOR

17

26

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

3.HAFTA

29 Aralık 2016 Perşembe

MUDANYA S.S

17.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

5

45

ELAZIĞ SYSK

3.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

MUDANYA S.S

13.00

ELAZIĞ SYSK

48

21

PAZARSPOR

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

MUDANYA S.S

15.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR

26

37

MUĞLA YALIKAVAK BLD.SK

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

MUDANYA S.S

17.00

GAZİ PASİFİK SK

12

42

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

ATICILAR S.S.

12.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

07

52

1453 ÜSKÜDAR SPOR

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

ATICILAR S.S.

14.00

İZMİR KEMALPAŞA ATA G.S.K.

30

10

BANDIRMASPOR

4.HAFTA

30 Aralık 2016 Cuma

ATICILAR S.S.

16.00

SİVAS BELEDİYESPOR

27

29

METROPOLSPOR

4.HAFTA

 

 

 

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

 

 

BAY

4.HAFTA


 

 

 ERKEKLER YILDIZLAR LİGİ STATÜSÜ          TAKIM LİSTESİ    
     

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

12 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

37

42

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

PROF .DR.Y. SEVİM

16.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

30

18

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

11.00

SAKARYA B. BLD. SK

32

40

İZMİR B. BLD. GSK

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

13.00

TOKAT G.S.K.

23

49

SERİK BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

12 Aralık 2016



BAY



AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

15.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

35

24

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

1.HAFTA

12 Aralık 2016

THF

17.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

19

40

KARŞIYAKA BLD. SK

1.HAFTA

13 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

36

29

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

2.HAFTA

13 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

16.00

KARŞIYAKA BLD. SK

37

22

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

2.HAFTA

13 Aralık 2016



ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.



BAY

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

11.00

AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

44

21

TOKAT G.S.K.

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

13.00

SERİK BELEDİYESİ SK

43

30

SAKARYA B. BLD. SK

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

15.00

İZMİR B. BLD. GSK

29

26

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

2.HAFTA

13 Aralık 2016

THF

17.00

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

12

39

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

2.HAFTA

14 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

28

18

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

3.HAFTA

14 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

16.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

42

41

İZMİR B. BLD. GSK

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

11.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

20

24

SERİK BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

13.00

SAKARYA B. BLD. SK

25

32

AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

15.00

TOKAT G.S.K.

26

37

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

3.HAFTA

14 Aralık 2016



BAY



KARŞIYAKA BLD. SK

3.HAFTA

14 Aralık 2016

THF

17.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

32

28

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

3.HAFTA

15 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

12.00

İZMİR B. BLD. GSK

33

12

MUĞLA KÖYCEĞİZ BEL. S.K.

4.HAFTA

15 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

14.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

28

34

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

4.HAFTA

15 Aralık 2016

THF

11.00

KARŞIYAKA BLD. SK

56

10

TOKAT G.S.K.

4.HAFTA

15 Aralık 2016

PROF. DR.Y. SEVİM

10.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ S.K.

26

19

SAKARYA B. BLD. SK

4.HAFTA

15 Aralık 2016

THF

15.00

AKÇAABAT TÜTÜN S.K.

16

16

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

4.HAFTA

15 Aralık 2016

THF

13.00

SERİK BELEDİYESİ SK

32

26

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K.

4.HAFTA

15 Aralık 2016



MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK



BAY

4.HAFTA

 

Sponsorlarımız