ÜNİLİG 2014-2015

2014-2015 FİNAL


FİNAL TALİMATI 

4-6 MAYIS 2015
SAMSUN YAŞAR DOĞU SPOR SALONU
TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
04.05.2015 13:00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 28 19 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
14:30 ODTÜ 30 36 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
05.05.2015 13:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 24 24 ODTÜ
14:30 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
36 28 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
06.05.2015 13:00 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
33 30 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
14:30 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 24 31 ODTÜ

FİNAL TALİMATI 

 4-6 MAYIS 2015
SAMSUN YAŞAR DOĞU SPOR SALONU
TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
04.05.2015 10:00 NEVŞEHİR BEKTAŞ-İ ÜNİ. 24 34 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
11:30 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 38 16 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ
05.05.2015 10:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 21 29 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
11:30 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 17 42 NEVŞEHİR BEKTAŞ-İ ÜNİ.
06.05.2015 10:00 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 29 44 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
11:30 NEVŞEHİR BEKTAŞ-İ ÜNİ. 24 29 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

ÜNİLİG BAYANLAR SIRALAMA

TAKIMLAR O G B M A Y PUAN
1  19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 0 96 61 6
2  KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3 2 0 1 99 82 4
3  NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ-I ÜNİ. 3 1 0 2 90 80 2
4  ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3 0 0 3 62 124 0

ÜNİLİG ERKEKLER SIRALAMA

TAKIMLAR O G B M A Y PUAN
1 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 0 105 88 6
2 ODTÜ 3 1 1 1 85 84 3
3  BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 3 1 0 2 80 86 2
4 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ  3 0 1 2 73 85 1








2014-2015 YARI FİNAL

7-10 NİSAN 2015 / KASTAMONU 

7 Nisan 2015 1.GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 11:00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 30 29 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 13:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 22 30 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
BATMAN ÜNİVERSİTESİ BAY

 

8 Nisan 2015 2.GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 11:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 30 48 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 13:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 28 34 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ BAY

 

9 Nisan 2015 3.GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 11:00 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 38 31 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 13:00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 42 33 BATMAN ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BAY

 

10 Nisan 2015 4.GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 11:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 25 21 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 13:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 22 45 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ BAY

 

11 Nisan 2015 5.GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 11:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 51 35 BATMAN ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 13:00 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 34 24 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BAY

7-11 NİSAN 2015 / KASTAMONU

 

7 Nisan 2015 1. GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 15:00 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 34 35 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 17:00 ODTÜ 31 27 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
DİCLE ÜNİVERSİTESİ BAY

 

8 Nisan 2015 2. GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 15:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ 24 37 ODTÜ
LEVENT SEMİZER S.S 17:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 27 26 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BAY

 

9 Nisan 2015 3. GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 15:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 25 23 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 17:00 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 30 33 DİCLE ÜNİVERSİTESİ
ODTÜ BAY

 

10 Nisan 2015 4. GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 15:00 ODTÜ 37 33 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 17:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ 32 30 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BAY

 

11 Nisan 2015 5. GÜN
SALON SAAT SONUÇ
LEVENT SEMİZER S.S 15:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 39 21 DİCLE ÜNİVERSİTESİ
LEVENT SEMİZER S.S 17:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 18  34 ODTÜ
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ BAY

 


1.GRUP
TAKIMLAR O G M B A Y Av P
1  BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 4 3 1 0 127 115 12 6
2 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 4 3 1 0 166 117 49 6
3 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 140 129 11 4
4 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 119 115 4 4
5 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 4 0 4 0 120 186 -64 0

 

2.GRUP
TAKIMLAR O G M B A Y Av P
1 ODTÜ 4 4 0 0 139 102 37 8
2 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 116 103 13 4
3 DİCLE ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 110 136 -26 4
4 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 4 2 2 0 108 123 -15 2
5 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 4 0 4 0 123 132 -9 0

*** KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ'NİN 2 PUANI SİLİNMİŞTİR. İKİLİ AVERAJLA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 2. SIRADA YER ALMIŞTIR.

 

ÜNİLİG ERKEKLER A GRUBU

1.HAFTA
TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
19.11.2014 ÖZYEĞİN ÜNV. SPOR MERK 14.00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 26 27 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
19.11.2014 M.Ü BESYO ANADOLUHİSARI 13:00 MARMARA ÜNİVERSİTESİ 35 15 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ.
21.11.2014 PROF.DR TURGAY ATASÜ 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 28 30 SABANCI ÜNİVERSİTESİ

2.HAFTA
26.11.2014 ÖZYEĞİN ÜNV. SPOR MERK 14:00 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 24 26 MARMARA ÜNİVERSİTESİ
26.11.2014 SABANCI ÜNİ. S.S 13:00 SABANCI ÜNİVERSİTESİ 27 40 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
26.11.2014 İTÜ AYAZAĞA KAMPÜSÜ 13:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 15 25 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

3.HAFTA
03.12.2014 ÖZYEĞİN ÜNV. SPOR MERK 20:00 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 23 22 SABANCI ÜNİVERSİTESİ
04.12.2014 M.Ü BESYO ANADOLUHİSARI 13:00 MARMARA ÜNİVERSİTESİ 29 29 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
03.12.2014 KURTKÖY S.S 13:00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 27 16 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ.

4.HAFTA
10.12.2014 PROF.DR TURGAY ATASÜ 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 26 29 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
10.12.2014 İTÜ AYAZAĞA KAMPÜSÜ S.S 13:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 16 26 SABANCI ÜNİVERSİTESİ
10.12.2014 M.Ü BESYO ANADOLUHİSARI 13:00 MARMARA ÜNİVERSİTESİ 30 31 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

5.HAFTA
17.12.2014 ÖZYEĞİN ÜNV. SPOR MERK 20:00 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 10 0 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ.
17.12.2014 KURTKÖY S.S 13:00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 29 33 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
17.12.2014 SABANCI ÜNİ. S.S 13:00 SABANCI ÜNİVERSİTESİ 35 37 MARMARA ÜNİVERSİTESİ

6.HAFTA
25.02.2015 ÖZYEĞİN ÜNİ. SPOR MERK. 18:00 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 26 28 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
25.02.2015 İTÜ AYAZAĞA KAMPÜSÜ 13:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 16 38 MARMARA ÜNİVERSİTESİ
26.02.2015 SABANCI ÜNİ. S.S 20:00 SABANCI ÜNİVERSİTESİ 23 35 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

7.HAFTA
04.03.2015 MÜ BESYOANADOLUHİSARI 13:00 MARMARA ÜNİVERSİTESİ 33 27 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
09.03.2015 SABANCI S.S 13:00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 31 22 SABANCI ÜNİVERSİTESİ
04.03.2015 PROF.DR TURGAY ATASÜ 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 22 19 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ.

8.HAFTA
11.03.2015 SABANCI ÜNİ. S.S 13:00 SABANCI ÜNİVERSİTESİ 32 40 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
11.03.2015 PROF.DR TURGAY ATASÜ 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 28 27 MARMARA ÜNİVERSİTESİ
11.03.2015 İTÜ AYAZAĞA KAMPÜSÜ 13:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 17 21 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

9.HAFTA
18.03.2015 ÖZYEĞİN ÜNV. SPOR MERK 19:00 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 34 32 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
19.03.2015 SABANCI ÜNİ. S.S 19:00 SABANCI ÜNİVERSİTESİ 10 0 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ.
18.03.2015 KURTKÖY S.S 13:00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 31 28 MARMARA ÜNİVERSİTESİ

10.HAFTA
25.03.2015 İTÜ AYAZAĞA KAMPÜSÜ 13:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 14 26 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
25.03.2015 PROF.DR TURGAY ATASÜ 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 29 28 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
25.03.2015 M.Ü BESYO ANADOLUHİSARI 13:00 MARMARA ÜNİVERSİTESİ 38 36 SABANCI ÜNİVERSİTESİ

 



ÜNİLİG ERKEKLER B GRUBU

TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
1.HAFTA
14:00 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. BAY
19.11.2014 SERDAR YERELİ 13:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 23 30 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BAY
2.HAFTA
26.11.2014 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 29 38 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
26.11.2014 TINAZTEPE S.S 14:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 27 18 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
3.HAFTA
BAY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
03.12.2014 ATATÜRK SPOR SALONU 14:00 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 37 36 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ BAY
4.HAFTA
10.12.2014 SERDAR YERELİ S.S 13:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 35 25 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BAY
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BAY
5.HAFTA
17.12.2014 TINAZTEPE S.S 14:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 34 24 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
BAY İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. BAY
6.HAFTA
BAY SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
25.02.2015 TINAZTEPE S.S 14:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 21 27 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
BAY CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
7.HAFTA
04.03.2015 SERDAR YERELİ S.S 16:00 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 43 35 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
04.03.2015 ATATÜRK SPOR SALONU 15:30 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 23 30 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
8.HAFTA
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BAY
11.03.2015 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 36 35 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
BAY İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
9.HAFTA
25.03.2015 ATATÜRK SPOR SALONU 15:30 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 34 35 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
BAY CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
BAY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
10.HAFTA
25.03.2015 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 24 27 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ BAY
BAY SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.

 


ÜNİLİG ERKEKLER C GRUBU

TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
1.HAFTA
MUSTAFA KEMAL ÜNİ. BAY
19 Kasım 2014 ODTÜ SPOR MERKEZİ S.S 18:00 ODTÜ 26 24 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
19 Kasım 2014 CEM BÜLENT ÜNALP 13:00 ANKARA POLİS AKADEMİSİ 25 41 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
2.HAFTA
BAY AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
26 Kasım 2014 LÜTFULLAH AKSUNGUR 14:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 37 20 MUSTAFA KEMAL ÜNİ.
26 Kasım 2014 ODTÜ SPOR MERKEZİ S.S 18:00 ODTÜ 36 17 ANKARA POLİS AKADEMİSİ
3.HAFTA
BAY ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
03 Aralık 2014 AHİ EVRAN ÜNİ. S.S 11:00 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 40 25 ANKARA POLİS AKADEMİSİ
03 Aralık 2014 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. S.S 14:00 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. 26 43 ODTÜ
4.HAFTA
ANKARA POLİS AKADEMİSİ BAY
10 Aralık 2014 ODTÜ SPOR MERKEZİ S.S 18:00 ODTÜ 32 31 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
10 Aralık 2014 AHİ EVRAN ÜNİ. S.S 11:00 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 10 0 MUSTAFA KEMAL ÜNİ.
5.HAFTA
BAY ODTÜ
17 Aralık 2014 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. S.S 14:00 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. 27 27 ANKARA POLİS AKADEMİSİ
17 Aralık 2014 LÜTFULLAH AKSUNGUR 14:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 26 35 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
6.HAFTA
BAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ.
25 Şubat 2015 AHİ EVRAN ÜNİ. S.S 13:00 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 0 10 ODTÜ
25 Şubat 2015 LÜTFULLAH AKSUNGUR 14:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ OYNANMADI ANKARA POLİS AKADEMİSİ
7.HAFTA
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ BAY
20 Mart 2015 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. S.S 13:00 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. 28 36 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
04 Mart 2015 CEM BÜLENT ÜNALP 13:00 ANKARA POLİS AKADEMİSİ 23 36 ODTÜ
8.HAFTA
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BAY
11 Mart 2015 CEM BÜLENT ÜNALP 13:00 ANKARA POLİS AKADEMİSİ İPTAL AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
11 Mart 2015 ODTÜ SPOR MERKEZİ S.S 18:00 ODTÜ 49 17 MUSTAFA KEMAL ÜNİ.
9.HAFTA
BAY ANKARA POLİS AKADEMİSİ
18 Mart 2015 LÜTFULLAH AKSUNGUR 14:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 29 27 ODTÜ
18 Mart 2015 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. 14:00 MUSTAFA KEMAL ÜNİ. 10 0 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
10.HAFTA
ODTÜ BAY
25 Mart 2015 CEM BÜLENT ÜNALP 13:00 ANKARA POLİS AKADEMİSİ İPTAL MUSTAFA KEMAL ÜNİ.
25 Mart 2015 AHİ EVRAN ÜNİ. S.S 11:00 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 28 29 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

 


ÜNİLİG ERKEKLER D GRUBU

TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
1.HAFTA
19.11.2014 TEVFİK KIŞ S.S. 15:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 32 9 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
19.11.2014 BAY ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
19.11.2014 YAŞAR DOĞU S.S 14:00 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 25 27 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
2.HAFTA
26.11.2014 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ BAY
26.11.2014 K.Ü LEVENT SEMİZER 13:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 29 29 HİTİT ÜNİVERSİTESİ
26.11.2014 KAZIM KARABEKİR 13:00 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 42 26 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
3.HAFTA
08.12.2014 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 37 39 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
BAY 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
03.12.2014 TEVFİK KIŞ S.S. 15:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 8 24 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
4.HAFTA
12.12.2014 YAŞAR DOĞU S.S 14:00 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 44 15 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
10.12.2014 KAZIM KARABEKİR S.S 13:00 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 31 24 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
BAY HİTİT ÜNİVERSİTESİ
5.HAFTA
17.12.2014 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 28 53 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
17.12.2014 TEVFİK KIŞ S.S. 15:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 28 30 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BAY
6.HAFTA
25.02.2015 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 23 24 HİTİT ÜNİVERSİTESİ
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ BAY
25.02.2015 K.Ü LEVENT SEMİZER 16:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 30 24 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
7.HAFTA
BAY İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
04.03.2015 TEVFİK KIŞ S.S. 15:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 28 24 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
04.03.2015 YAŞAR DOĞU S.S 14:00 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 22 34 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
8.HAFTA
11.03.2015 K.Ü LEVENT SEMİZER 13:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 39 23 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ BAY
26.02.2015 KAZIM KARABEKİR 13:00 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 39 17 HİTİT ÜNİVERSİTESİ
9.HAFTA
18.03.2015 ÇOK AMAÇLI S.S. 13:00 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 40 47 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
18.03.2015 K.Ü LEVENT SEMİZER 16:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 10 0 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
HİTİT ÜNİVERSİTESİ BAY
10.HAFTA
13.03.2015 KAZIM KARABEKİR S.S 14:00 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 48 20 İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
25.03.2015 YAŞAR DOĞU S.S 14:00 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 32 30 HİTİT ÜNİVERSİTESİ
BAY KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

 

ÜNİLİG ERKEKLER E GRUBU

TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
1.HAFTA
19.11.2014 BAY VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
19.11.2014 BATIRAMAN KAMPÜSÜ 13:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 32 39 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ
19.11.2014 ADIYAMAN BLD. KAPALI SS 13:00 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ BAY
2.HAFTA
26.11.2014 ADIYAMAN BLD. KAPALI SS 13:00 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 31 37 BATMAN ÜNİVERSİTESİ
DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ BAY
VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ BAY
3.HAFTA
03.12.2014 YY. ÜNİ. BESYO S.S 13:00 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ 33 43 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ
BAY ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BATMAN ÜNİVERSİTESİ BAY
4.HAFTA
BATMAN ÜNİVERSİTESİ BAY
10.12.2014 ADIYAMAN BLD. KAPALI SS 13:00 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 28 29 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ BAY
5.HAFTA
17.12.2014 DÜ BÜYÜK SALON 14:00 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ 39 23 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
17.12.2014 Y.Y. ÜNİ. BESYO 13:00 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ 29 28 BATMAN ÜNİVERSİTESİ
BAY BAY
6.HAFTA
VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ BAY
24.02.2015 DÜ BÜYÜK SALON 14:00 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ 53 32 BATMAN ÜNİVERSİTESİ
BAY ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
7.HAFTA
04.03.2015 BATIRAMAN KAMPÜSÜ 13:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 33 19 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BAY DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ
BAY VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
8.HAFTA
10.03.2015 D.Ü BÜYÜK SALON 14:00 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ 34 27 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ BAY
BAY BATMAN ÜNİVERSİTESİ
9.HAFTA
BAY BATMAN ÜNİVERSİTESİ
18.03.2015 YY. ÜNİ. BESYO S.S 13:00 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ 39 37 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BAY DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ
10.HAFTA
25.03.2015 ADIYAMAN BLD. KAPALI SS 13:00 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 33 38 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ
25.03.2015 BATIRAMAN KAMPÜSÜ 13:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 10 0 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

 


ÜNİLİG BAYANLAR A GRUBU
TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI HAFTA
26.11.2014 HACI BEKTAŞ I VELİ S.S 13:00 HACI BEKTAŞ-I VELİ ÜNİ. 33 24 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 1.HAFTA
26.11.2014 ATATÜRK SPOR SALONU 14:00 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 8 23 ANKARA ODTÜ 1.HAFTA
15.12.2014 TEVFİK KIŞ S.S. 13:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 37 9 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 2.HAFTA
19.12.2014 ODTÜ SPOR MERKEZİ S.S 18:00 ANKARA ODTÜ 15 27 HACI BEKTAŞ-I VELİ ÜNİ. 2.HAFTA
10.12.2014 HACI BEKTAŞ I VELİ S.S 13:00 HACI BEKTAŞ-I VELİ ÜNİ. 36 8 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 3.HAFTA
10.12.2014 ODTÜ SPOR MERKEZİ S.S 16:00 ANKARA ODTÜ 25 26 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3.HAFTA
17.12.2014 TEVFİK KIŞ S.S. 13:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 22 31 HACI BEKTAŞ-I VELİ ÜNİ. 4.HAFTA
17.12.2014 ODTÜ SPOR MERKEZİ S.S 18:00 ANKARA ODTÜ 18 9 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 4.HAFTA
24.12.2014 ATATÜRK SPOR SALONU 14:00 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 13 19 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 5.HAFTA
24.12.2014 HACI BEKTAŞ I VELİ S.S 13:00 HACI BEKTAŞ-I VELİ ÜNİ. 18 11 ANKARA ODTÜ 5.HAFTA
30.12.2014 ATATÜRK SPOR SALONU 14:00 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 7 28 HACI BEKTAŞ-I VELİ ÜNİ. 6.HAFTA
31.12.2014 TEVFİK KIŞ S.S. 13:00 HİTİT ÜNİVERSİTESİ 22 10 ANKARA ODTÜ 6.HAFTA
ÜNİLİG BAYANLAR B GRUBU
TARİH SALON SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI HAFTA
BAY 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 1.HAFTA
27.11.2014 BATIRAMAN KAMPÜSÜ 11:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 16 45 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 1.HAFTA
03.12.2014 YAŞAR DOĞU S.S 14:00 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 10 0 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 2.HAFTA
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BAY 2.HAFTA
BAY BATMAN ÜNİVERSİTESİ 3.HAFTA
10.12.2014 K.Ü LEVENT SEMİZER 15:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 23 26 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 3.HAFTA
19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ BAY 4.HAFTA
17.12.2014 K.Ü LEVENT SEMİZER 11:00 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 52 25 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 4.HAFTA
24.12.2014 BATIRAMAN KAMPÜSÜ 13:00 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 17 53 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 5.HAFTA
BAY KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 5.HAFTA
BATMAN ÜNİVERSİTESİ BAY 6.HAFTA




 A GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞI ÜNİ. 6 6 0 0 173 87 86 12
2 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 6 4 2 0 150 121 29 8
3 ODTÜ 6 2 4 0 102 113 -11 4
4 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 6 0 6 0 54 159 -105 0

 

 B GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 4  4  0 121  68  53  8
2 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
4 2 2 0 148 99 49 4
3 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 4 0 4 0 58 160 -102 0

 BATMAN ÜNİVERSİTESİ'NİN 2 PUAN SİLİNMİŞTİR... DETAY

 


A GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
10 7 3 0 292 255 37 14
2 ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ  10  7  3 266  239  27 14
3 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 10 6  1  287 263 24 13
4 MARMARA ÜNİVERSİTESİ
10 6 321 272 49  13
5 SABANCI ÜNİVERSİTESİ 10 2 8 0 263 288 -25 4
6 İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. 10 0 10 0 128 240 -112 0
B GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 6 5 1 0 169 139 30 10
2 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 6 5 1 0 201 203 -2 10
3 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. 6 1 5 0 172 187 -15 2
4 CELAL BAYAR ÜNİ. 6 1 5 0 184 214 -30 2
C GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 ODTÜ 8 7 1 0 259 167 92 14
2 ADANA ÇUKUROVA ÜNİ. 7 5 2 0 229 195 34 10
3 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ. 7 3 4 0 137 126 11 2
4 POLİS AKADEMİSİ 5 0 4 1 117 180 -63 1
5 HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. 7 1 5 1 90 166 -76 1
HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ.'NİN 2, KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ.'NİN 4 PUANI SİLİNMİŞTİR...
D GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 8 7 1 0 271 155 116 12
2 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 8  1  222  197 25  11 
3 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 8 4 4 0 250 246 4 8
4 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ
8 3 4 1 196 210 -14 7
5 AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ. 8 0 8 0 195 326 -131 0
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ'NİN 2 PUANI SİLİNMİŞTİR...
E GRUBU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİ. 6 6 0 0 256 188 68 12
2 BATMAN ÜNİVERSİTESİ 6 3 3 0 172 171 1 6
3 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİ. 6 3 3 0 157 180 -23 4
4 ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 6 0 6 0 171 215 -44 0
VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ'NİN 2 PUANI SİLİNMİŞTİR...

 

Sponsorlarımız