KADINLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM MÜSABAKALARI

5-8 KASIM 2017, AKSARAY

STATÜ        TAKIM İSİM LİSTESİ 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

HASAN DAĞI

10.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

09

48

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

HASAN DAĞI

12.00

ZAĞNOSSPOR

17

28

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

HASAN DAĞI

14.00

ARDEŞEN GSK

27

50

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

DAĞILGAN

10.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

24

36

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

DAĞILGAN

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

23

37

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

DAĞILGAN

14.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

19

32

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

05 Kasım 2017 Pazar

 

 

BAY

 

 

POLATLI BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

DAĞILGAN

10.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

41

21

ARDEŞEN GSK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

DAĞILGAN

12.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

27

27

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

DAĞILGAN

14.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

35

23

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

HASAN DAĞI

10.00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

38

21

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

HASAN DAĞI

12.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

28

26

POLATLI BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

HASAN DAĞI

14.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

42

14

ZAĞNOSSPOR

2.HAFTA

06 Kasım 2017 Pazartesi

 

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

 

 

BAY

2.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

HASAN DAĞI

10.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

32

21

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

HASAN DAĞI

12.00

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

05

56

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

HASAN DAĞI

14.00

ZAĞNOSSPOR

15

41

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

DAĞILGAN

10.00

ARDEŞEN GSK

31

26

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENLİK S.K

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

DAĞILGAN

12.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

29

35

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

DAĞILGAN

14.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

22

39

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

3.HAFTA

07 Kasım 2017 Salı

 

 

BAY

 

 

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

3.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

DAĞILGAN

10.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

40

06

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

DAĞILGAN

12.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

33

22

ZAĞNOSSPOR

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

DAĞILGAN

14.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

22

31

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

HASAN DAĞI

10.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

43

23

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

HASAN DAĞI

12.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

37

17

POLATLI BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

HASAN DAĞI

14.00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

23

38

OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K

4.HAFTA

08 Kasım 2017 Çarşamba

 

 

ARDEŞEN GSK

 

 

BAY

4.HAFTA

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM MÜSABAKALARI

18-22 EKİM 2017, ANKARA

 TAKIM İSİM LİSTESİ                        
STATÜ 
 

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

 

 

B TAKIMI

HAFTA

18.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

46 42

MERZİFON BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

18.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

ANTALYASPOR A.Ş.

37 36

SERİK BELEDİYESPOR

1.HAFTA

18.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

16.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

34

36

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

18.10.2017

THF

13.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

08

57

MALİYE PİYANGO SK

1.HAFTA

18.10.2017

THF

15.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

17

25

B.B. ANKARASPOR

1.HAFTA

18.10.2017

THF

17.00

GÖZTEPE

29

29

MYK HENTBOL SPOR

1.HAFTA

18.10.2017

 

 

BAY

 

 

BEŞİKTAŞ MOGAZ

1.HAFTA

19.10.2017

THF

10.00

B.B. ANKARASPOR

43

10

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

19.10.2017

THF

12.00

MALİYE PİYANGO SK

42

20

ANTALYASPOR A.Ş.

2.HAFTA

19.10.2017

THF

14.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

23

22

GÖZTEPE

2.HAFTA

19.10.2017

THF

16.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

27

34

BEŞİKTAŞ MOGAZ

2.HAFTA

19.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

12.00

SERİK BELEDİYESPOR

36

32

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

2.HAFTA

19.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

14.00

MYK HENTBOL SPOR

31

29

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

2.HAFTA

19.10.2017

 

 

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

 

 

BAY

2.HAFTA

20.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

20

35

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

20.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

19

44

MALİYE PİYANGO SK

3.HAFTA

20.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

18

40

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

20.10.2017

THF

12.00

ANTALYASPOR A.Ş.

36

34

B.B. ANKARASPOR

3.HAFTA

20.10.2017

THF

14.00

GÖZTEPE

42

30

SERİK BELEDİYESPOR

3.HAFTA

20.10.2017

THF

16.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

44

19

MYK HENTBOL SPOR

3.HAFTA

20.10.2017

 

 

BAY

 

 

MERZİFON BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

21.10.2017

THF

11.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

18

27

ANTALYASPOR A.Ş.

4.HAFTA

21.10.2017

THF

13.00

B.B. ANKARASPOR

41

25

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

4.HAFTA

21.10.2017

THF

15.00

MALİYE PİYANGO SK

27

20

GÖZTEPE

4.HAFTA

21.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

SERİK BELEDİYESPOR

37

42

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

4.HAFTA

21.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

17.00

MYK HENTBOL SPOR

35

42

MERZİFON BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

21.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

19.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

22

27

BEŞİKTAŞ MOGAZ

4.HAFTA

21.10.2017

 

 

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

 

 

BAY

4.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

11.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

24

35

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

GÖZTEPE

26

41

B.B. ANKARASPOR

5.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

ANTALYASPOR A.Ş.

35

19

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

22.10.2017

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

17.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

22

35

MALİYE PİYANGO SK

5.HAFTA

22.10.2017

THF

12.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

32

27

SERİK BELEDİYESPOR

5.HAFTA

22.10.2017

THF

14.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

20

21

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

5.HAFTA

22.10.2017

 

 

BAY

 

 

MYK HENTBOL SPOR

5.HAFTA


ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 1.BÖLÜM PUAN DURUMU

TAKIM ADI

O

G

M

B

A

Y

AV

P

MALİYE PİYANGO SK

5

5

0

0

195

89

106

10

B.B. ANKARASPOR

5

4

1

0

184

114

70

8

BEŞİKTAŞ MOGAZ

4

4

0

0

137

95

42

8

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

5

4

1

0

151

127

24

8

ANTALYASPOR A.Ş.

5

4

1

0

155

149

6

8

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

4

2

2

0

96

90

6

4

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

5

2

3

0

159

180

-21

4

GÖZTEPE

5

1

3

1

139

150

-11

3

MYK HENTBOL SPOR

4

1

2

1

114

144

-30

3

MERZİFON BELEDİYESİ SK

4

1

3

0

135

150

-15

2

SERİK BELEDİYESPOR

5

1

4

0

166

185

-19

2

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

5

0

5

0

130

178

-48

0

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

4

0

4

0

55

175

-120

0

Sponsorlarımız