ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ STATÜ       
         TAKIM LİSTESİ    

2016-2017 SEZONU ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM / ANKARA

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

HAFTA

19 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

ANTALYASPOR

35 43

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

1.HAFTA

19 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

24 33

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

1.HAFTA

19 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

BOZOK SPOR

29

40

TRABZONSPOR

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

11.00

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

24

31

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

13.00

GÖZTEPE

23

29

MALİYE PİYANGO SK

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

15.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

25

28

BŞB ANKARA SPOR KLB.

1.HAFTA

19 Aralık 2016

THF

17.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

30

36

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

20 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

31

32

ANTALYASPOR

2.HAFTA

20 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

27

23

GÖZTEPE

2.HAFTA

20 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

MALİYE PİYANGO SK

59

27

BOZOK SPOR

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

11.00

TRABZONSPOR

17

25

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

13.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

35

30

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

15.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

32

29

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

2.HAFTA

20 Aralık 2016

THF

17.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

31

38

BEŞİKTAŞ MOGAZ

2.HAFTA

21 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

46

26

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

ANTALYASPOR

29

40

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

32

31

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

11.00

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

25

44

TRABZONSPOR

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

13.00

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

21

40

MALİYE PİYANGO SK

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

15.00

BOZOK SPOR

21

52

BŞB ANKARA SPOR KLB.

3.HAFTA

21 Aralık 2016

THF

17.00

GÖZTEPE

40

37

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

22 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

12.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

38

16

ANTALYASPOR

4.HAFTA

22 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

14.00

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

31

38

GÖZTEPE

4.HAFTA

22 Aralık 2016

PROF.DR YAŞAR SEVİM

16.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

37

35

BOZOK SPOR

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

15.00

BŞB ANKARA SPOR KLB.

36

20

MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

13.00

MALİYE PİYANGO SK

42

14

MERZİFON BELEDİYESİ SPOR

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

11.00

TRABZONSPOR

32

29

AMASYA TAŞOVA SPOR KLB

4.HAFTA

22 Aralık 2016

THF

17.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR

16

31

SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR

4.HAFTA


 

 STATÜ                  TAKIM LİSTESİ      

 

 

2016-2017 SEZONU BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM / ANKARA

TARİH

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

27 Kasım 2016

THF

11.00

ARTSAM KOLEJİ SK

31 26

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

THF

13.00

SAMSUN GENÇLİK SPOR

27 22

AKSARAY BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

THF

15.00

GENÇ UŞAK SPOR

26 38

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

THF

17.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

28 36

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

11.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

44 16

ARDEŞEN GENÇLİK SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

13.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

43

39

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

1.HAFTA

27 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

17.00

OSMANGAZİ BLD. SK

40

14

ZAĞNOSSPOR

1.HAFTA

28 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

12.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

25

24

ARDEŞEN GENÇLİK SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

14.00

OSMANGAZİ BLD. SK

19

26

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

16.00

ZAĞNOSSPOR

18

30

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

11.00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

28

22

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

13.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

46

35

GENÇ UŞAK SPOR

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

15.00

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

23

29

SAMSUN GENÇLİK SPOR

2.HAFTA

28 Kasım 2016

THF

17.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

19

36

ARTSAM KOLEJİ SK

2.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

11.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

31

19

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

13.00

ARDEŞEN GENÇLİK SK

31

24

AKSARAY BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

15.00

ARTSAM KOLEJİ SK

31

20

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

THF

17.00

SAMSUN GENÇLİK SPOR

41

31

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

12.00

GENÇ UŞAK SPOR

31

42

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

3.HAFTA

29 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

14.00

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

34

15

ZAĞNOSSPOR

3.HAFTA

29 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

16.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

27

32

OSMANGAZİ BLD. SK

3.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

11.00

OSMANGAZİ BLD. SK

27

23

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

13.00

ZAĞNOSSPOR

25

28

GENÇ UŞAKSPOR

4.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

15.00

ESKİŞEHİR HENTBOL SK

28

35

SAMSUN GENÇLİK SPOR

4.HAFTA

30 Kasım 2016

THF

17.00

YENİMAHALLE BLD. SK

27

42

ARTSAM KOLEJİ SK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

11.00

ADANA ŞAKİRPAŞA GSK

22

21

ARDEŞEN GENÇLİK SK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

13.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

19

24

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

4.HAFTA

30 Kasım 2016

PROF.DR. Y. SEVİM

15.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

21

45

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

4.HAFTA


 

Sponsorlarımız