2015-2016 BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 ANKARA 1910 SPOR 11 9 2 0 425 238 20 187
2 OSMANGAZİ BLD. SK 11 9 1 1 367 242 19 125
3 ÜSKÜDAR BLD. SK 11 9 1 1 400 295 19 105
4 MURATPAŞA BLD SK 11 8 1 2 385 280 17 105
5 SİVAS BELEDİYESPOR 11 7 0 4 369 280 14 89
6 YENİMAHALLE BLD. SK 11 5 2 4 394 367 12 27
7 ARDEŞEN GSK 11 4 2 5 321 324 10 -3
8 İZMİR B. BLD. GSK 11 4 1 6 357 343 9 14
9 ANADOLU ÜNİ. GSK 11 3 0 8 311 377 6 -66
10 KASTAMONU BELEDİYESPOR 11 2 0 9 259 390 4 -131
11 GENÇ UŞAK SPOR 11 1 0 10 250 409 2 -159
12 ZAĞNOSSPOR 11 0 0 1 138 431 0 -293



2015-2016 ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ PUAN DURUMU 
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 BEŞİKTAŞ MOGAZ 12 12 0 0 453 278 24 175
2 B. B. ANKARA SPOR 12 11 0 1 428 318 22 110
3 M. MİLLİ PİYANGO SK 12 10 0 2 469 348 20 121
4 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 12 9 0 3 374 328 18 46
5  GÖZTEPE 12 8 0 4 348 316 16 32 
6 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 12 7 0 5 409 386 14 23
7 TRABZONSPOR 12 5 0 7 278 327 10 -49
8  AMASYA TAŞOVA SK 12 5 0 7 356 431 10 -64
9  ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 12 4 0 8 376 388 8 -12
10 ANTALYASPOR 12 3 0 9 315 353 6 -38
11 ANAFEN KOLEJİ SK 12 3 0 9 312 380 6 -68
12 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR 12 1 0 11 304 396 2 -92
13 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 12 0 0 12 262 485 0 -223

 



 

BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 3. BÖLÜM
STATÜ ANTALYA  TAKIM LİSTESİ 
TARİH SALON SAAT TAKIM SONUÇ TAKIM HAFTA
8 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 10:00 ANKARA 1910 SPOR 58 10 ZAĞNOSSPOR 8.HAFTA
8 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 11:45 MURATPAŞA BLD SK 42 34 YENİMAHALLE BLD. SK 8.HAFTA
8 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 15:15 OSMANGAZİ BEL. SK 34 26 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 8.HAFTA
8 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 13:30 ARDEŞEN GSK 33 33 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK 8.HAFTA
8 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SALON 10:00 SİVAS BELEDİYESPOR 49 17 KASTAMONU BELEDİYESPOR 8.HAFTA
8 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SALON 11:45 GENÇ UŞAK SPOR 28 34 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 8.HAFTA
9 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SALON 11:45 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK 29 49 ANKARA 1910 SPOR 9.HAFTA
9 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SALON 10:00 YENİMAHALLE BLD. SK 34 41 SİVAS BELEDİYESPOR 9.HAFTA
9 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 10:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 30 41 ARDEŞEN GSK 9.HAFTA
9 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 11:45 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 47 21 GENÇ UŞAK SPOR 9.HAFTA
9 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 13:30 KASTAMONU BELEDİYESPOR 16 32 OSMANGAZİ BEL. SK 9.HAFTA
9 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 15:15 ZAĞNOSSPOR 09 39 MURATPAŞA BLD SK 9.HAFTA
10 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 10:00 ANKARA 1910 SPOR 39 21 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 10.HAFTA
10 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 11:45 MURATPAŞA BLD SK 34 25 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK 10.HAFTA
10 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 13:30 OSMANGAZİ BEL. SK 39 19 YENİMAHALLE BLD. SK 10.HAFTA
10 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 15:15 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 36 15 KASTAMONU BELEDİYESPOR 10.HAFTA
10 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SAL. 11:45 SİVAS BELEDİYESPOR 33 07 ZAĞNOSSPOR 10.HAFTA
10 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SAL. 10:00 GENÇ UŞAK SPOR 24 37 ARDEŞEN GSK 10.HAFTA
11 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 10:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK 31 38 SİVAS BELEDİYESPOR 11.HAFTA
11 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 11:45 YENİMAHALLE BLD. SK 34 48 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 11.HAFTA
11 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 13:30 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 24 39 MURATPAŞA BLD SK 11.HAFTA
11 Şubat 2016 SÜLEYMAN EVCİLMEN 15:15 KASTAMONU BELEDİYESPOR 38 34 GENÇ UŞAK SPOR 11.HAFTA
11 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SAL. 10:00 ARDEŞEN GSK 13 46 ANKARA 1910 SPOR 11.HAFTA
11 Şubat 2016 AKDENİZ ÜN. MAVİ SAL. 11:45 ZAĞNOSSPOR 11 37 OSMANGAZİ BEL. SK 11.HAFTA

 


ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 3. BÖLÜM
İZMİR / 25-28 OCAK 2016
STATÜ  TAKIM LİSTESİ  
TARİH SALON SAAT TAKIM SONUÇ TAKIM HAFTA
25 Ocak 2016 Pazartesi SERDAR YERELİ 15.00 ANK. HENTBOL İHTİSAS SK 13 43 MALİYE MİLLİ PİYANGO 10.HAFTA
25 Ocak 2016 Pazartesi SERDAR YERELİ 16:30 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 27 40 B. B. ANKARASPOR 10.HAFTA
25 Ocak 2016 Pazartesi BÜLENT ÖZKUL 11.00 ANTALYASPOR 42 30 AMASYA TAŞOVA SK 10.HAFTA
25 Ocak 2016 Pazartesi BÜLENT ÖZKUL 13.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 31 21 TRABZONSPOR 10.HAFTA
25 Ocak 2016 Pazartesi BÜLENT ÖZKUL 15.00 ANAFEN KOLEJİ SK 15 44 BEŞİKTAŞ MOGAZ 10.HAFTA
25 Ocak 2016 Pazartesi BÜLENT ÖZKUL 17.00 AKÇAABAT TÜTÜNSPOR 37 42 MERZİFON BELEDİYESİ SK 10.HAFTA
25 Ocak 2016 Pazartesi BÜLENT ÖZKUL GÖZTEPE BAY 10.HAFTA
26 Ocak 2016 Salı SERDAR YERELİ 15.00 MERZİFON BELEDİYESİ SK 26 40 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 11.HAFTA
26 Ocak 2016 Salı SERDAR YERELİ 16.30 AMASYA TAŞOVA SK 40 29 ANK. HENTBOL İHTİSAS SK 11.HAFTA
26 Ocak 2016 Salı BÜLENT ÖZKUL 11.00 B. B. ANKARASPOR 29 23 ANTALYASPOR 11.HAFTA
26 Ocak 2016 Salı BÜLENT ÖZKUL 13.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 48 26 AKÇAABAT TÜTÜNSPOR 11.HAFTA
26 Ocak 2016 Salı BÜLENT ÖZKUL 15.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 37 25 GÖZTEPE 11.HAFTA
26 Ocak 2016 Salı BÜLENT ÖZKUL 17.00 TRABZONSPOR 25 20 ANAFEN KOLEJİ SK 11.HAFTA
26 Ocak 2016 Salı BÜLENT ÖZKUL ZAĞNOS ERKEK HENTBOL BAY 11.HAFTA
27 Ocak 2016 Çarşamba SERDAR YERELİ 15.00 ANK. HENTBOL İHTİSAS SK 20 45 B. B. ANKARASPOR 12.HAFTA
27 Ocak 2016 Çarşamba SERDAR YERELİ 16.30 ANTALYASPOR 27 31 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 12.HAFTA
27 Ocak 2016 Çarşamba BÜLENT ÖZKUL 11.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 28 40 MALİYE MİLLİ PİYANGO 12.HAFTA
27 Ocak 2016 Çarşamba BÜLENT ÖZKUL 13.00 ANAFEN KOLEJİ SK 23 34 MERZİFON BELEDİYESİ SK 12.HAFTA
27 Ocak 2016 Çarşamba BÜLENT ÖZKUL 15.00 GÖZTEPE 31 18 TRABZONSPOR 12.HAFTA
27 Ocak 2016 Çarşamba BÜLENT ÖZKUL 17.00 AKÇAABAT TÜTÜNSPOR 32 41 AMASYA TAŞOVA SK 12.HAFTA
27 Ocak 2016 Çarşamba BÜLENT ÖZKUL BEŞİKTAŞ MOGAZ BAY 12.HAFTA
28 Ocak 2016 Perşembe BÜLENT ÖZKUL 16.00 MERZİFON BELEDİYESİ SK 34 39 GÖZTEPE 13.HAFTA
28 Ocak 2016 Perşembe BÜLENT ÖZKUL 14.00 AMASYA TAŞOVA SK 27 38 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 13.HAFTA
28 Ocak 2016 Perşembe BÜLENT ÖZKUL 12.00 B. B. ANKARASPOR 37 22 AKÇAABAT TÜTÜNSPOR 13.HAFTA
28 Ocak 2016 Perşembe BÜLENT ÖZKUL 10.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 43 22 ANAFEN KOLEJİ SK 13.HAFTA
28 Ocak 2016 Perşembe SERDAR YERELİ 10.00 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 42 25 ANK. HENTBOL İHTİSAS SK 13.HAFTA
28 Ocak 2016 Perşembe SERDAR YERELİ 11:30 TRABZONSPOR 19 35 BEŞİKTAŞ MOGAZ 13.HAFTA
28 Ocak 2016 Perşembe ANTALYASPOR BAY 13.HAFTA


 


 

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 2. BÖLÜM 
ANKARA 8-12 OCAK 2016
 TAKIM LİSTESİ     2.BÖLÜM STATÜ 
TARİH SALON SAAT TAKIM A SONUÇ  TAKIM B HAFTA
8 Ocak 2016 THF 14.00 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 40 30 AMASYA TAŞOVA SK 5.HAFTA
8 Ocak 2016 THF 12.00 NİLÜFER BLD. SK 27 23 AKÇAABAT TÜTÜN SK 5.HAFTA
8 Ocak 2016 THF 10.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 39 32 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 5.HAFTA
8 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 11.00 ANAFEN KOLEJİ SK 40 33 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 5.HAFTA
8 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 13.00 GÖZTEPE 26 22 ANTALYASPOR 5.HAFTA
8 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15.00 TRABZON SPOR 18 33 B. BLD. ANKARASPOR 5.HAFTA
8 Ocak 2016 M. MİLLİ PİYANGO SK BAY 5.HAFTA
9 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 09.00 AMASYA TAŞOVA SK 23 47 MALİYE MİLLİ PİYANGO 6.HAFTA
9 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 11.00 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 22 38 GÖZTEPE 6.HAFTA
9 Ocak 2016 THF 19:30 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 28 29 TRABZON SPOR 6.HAFTA
9 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 13.00 BÜYÜKŞEHİR BEL. ANKARA SPOR 37 31 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 6.HAFTA
9 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15.00 ANTALYASPOR 20 42 BEŞİKTAŞ MOGAZ 6.HAFTA
9 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 17.00 TRABZON AKÇAABAT TÜTÜN SPOR 25 36 ANAFEN KOLEJİ SK 6.HAFTA
9 Ocak 2016 NİLÜFER BLD. SK BAY 6.HAFTA
10 Ocak 2016 THF 20.00 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 43 40 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 7.HAFTA
10 Ocak 2016 THF 18.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 30 36 B. BLD. ANKARASPOR 7.HAFTA
10 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 11.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 43 24 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 7.HAFTA
10 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 13.00 ANAFEN KOLEJİ SK 23 25 NİLÜFER BLD. SK 7.HAFTA
10 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 09.00 GÖZTEPE 32 24 AKÇAABAT TÜTÜN SK 7.HAFTA
10 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 17.00 TRABZONSPOR 20 19 ANTALYASPOR 7.HAFTA
10 Ocak 2016 AMASYA TAŞOVA SK BAY 7.HAFTA
11 Ocak 2016 THF 11.00 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 19 41 TRABZONSPOR 8.HAFTA
11 Ocak 2016 THF 13.00 BÜYÜKŞEHİR BEL. ANKARA SPOR 38 29 AMASYA TAŞOVA SK 8.HAFTA
11 Ocak 2016 THF 15.00 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 24 39 MALİYE MİLLİ PİYANGO 8.HAFTA
11 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 13.00 ANTALYASPOR 21 25 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 8.HAFTA
11 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 11.00 NİLÜFER BLD. SK 26 25 GÖZTEPE 8.HAFTA
11 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15.00 TRABZON AKÇAABAT TÜTÜN SPOR 12 26 BEŞİKTAŞ MOGAZ 8.HAFTA
11 Ocak 2016 ANAFEN KOLEJİ SK BAY 8.HAFTA
12 Ocak 2016 THF 11.00 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 43 27 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 9.HAFTA
12 Ocak 2016 THF 13.00 AMASYA TAŞOVA SK 31 30 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 9.HAFTA
12 Ocak 2016 THF 15.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 44 27 ANTALYASPOR 9.HAFTA
12 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 11.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 37 23 NİLÜFER BLD. SK 9.HAFTA
12 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 13.00 GÖZTEPE 25 23 ANAFEN KOLEJİ SK 9.HAFTA
12 Ocak 2016 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15.00 TRABZON SPOR 29 21 AKÇAABAT TÜTÜN SK 9.HAFTA
12 Ocak 2016 BÜYÜKŞEHİR BEL. ANKARA SPOR BAY 9.HAFTA

 

STATÜ   TAKIM LİSTESİ 
05-08 KASIM 2015 / AMASYA 
TARİH SALON SAAT TAKIM TAKIM HAFTA
05.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 13.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 31 34 B. B. ANKARA SPOR 1.HAFTA
05.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 15.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 34 29 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 1.HAFTA
05.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 17.00 ANAFEN KOLEJİ SK 29 31 AMASYA TAŞOVA SK 1.HAFTA
05.11.2015 TRABZONSPOR BAY 1.HAFTA
05.11.2015 YENİ SPOR SALONU 15.00 ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K 22 40 ANTALYASPOR 1.HAFTA
05.11.2015 YENİ SPOR SALONU 13.00 GÖZTEPE 23 38 M. MİLLİ PİYANGO SK 1.HAFTA
05.11.2015 YENİ SPOR SALONU 17.00 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR 28 39 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 1.HAFTA
06.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 17.00 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 28 22 TRABZONSPOR 2.HAFTA
06.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 15.00 AMASYA TAŞOVA SK 21 34 GÖZTEPE 2.HAFTA
06.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 13.00 B.B. ANKARA SPOR 46 30 ANAFEN KOLEJİ SK 2.HAFTA
06.11.2015 YENİ SPOR SALONU 13.00 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 30 32 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 2.HAFTA
06.11.2015 YENİ SPOR SALONU 15.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 26 29 BEŞİKTAŞ MOGAZ 2.HAFTA
06.11.2015 YENİ SPOR SALONU 17.00 ANTALYASPOR 25 24 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR 2.HAFTA
06.11.2015 ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K BAY 2.HAFTA
07.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 13.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 33 28 ANTALYASPOR 3.HAFTA
07.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 15.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 49 26 AMASYA TAŞOVA SK 3.HAFTA
07.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 17.00 ANAFEN KOLEJİ SK 24 28 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 3.HAFTA
07.11.2015 YENİ SPOR SALONU 13.00 GÖZTEPE 19 26 B. B. ANKARA SPOR 3.HAFTA
07.11.2015 YENİ SPOR SALONU 15.00 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR 30 14 ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K 3.HAFTA
07.11.2015 YENİ SPOR SALONU 17.00 TRABZONSPOR 13 35 M. MİLLİ PİYANGO SK 3.HAFTA
07.11.2015 MERZİFON BLD. HENTBOL SK BAY 3.HAFTA
08.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 15.00 AMASYA TAŞOVA SK 27 23 TRABZONSPOR 4.HAFTA
08.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 13.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 36 34 MERZİFON BLD. HENTBOL SK 4.HAFTA
08.11.2015 AMASYA ÜNİ. S.S 11.00 ZAĞNOS ERKEK HENTBOL 25 31 GÖZTEPE 4.HAFTA
08.11.2015 YENİ SPOR SALONU 11.00 B.B. ANKARA SPOR 27 38 BEŞİKTAŞ MOGAZ 4.HAFTA
08.11.2015 YENİ SPOR SALONU 09.00 ANTALYASPOR 21 27 ANAFEN KOLEJİ SK 4.HAFTA
08.11.2015 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR BAY 4.HAFTA
08.11.2015 YENİ SPOR SALONU 13.00 ANKARA HENTBOL İHTİSAS S.K 14 40 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 4.HAFTA

RİZE 5-8 ARALIK 2015
STATÜ  TAKIM LİSTESİ  
TARİH SALON SAAT TAKIM SONUÇ TAKIM HAFTA
05.12.2015 PAZAR M.A PİRİM ANADOLU ÜNİ. GSK 30 23 KASTAMONU BLD.SK 4.HAFTA
05.12.2015 PAZAR M.A PİRİM ANKARA 1910 SK 23 21 OSMANGAZİ BEL. SK 4.HAFTA
05.12.2015 PAZAR M.A PİRİM MURATPAŞA BLD. SK 28 27 SİVAS BELEDİYESPOR 4.HAFTA
05.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO İZMİR B. BLD. GSK 38 47 YENİMAHALLE BLD.SK 4.HAFTA
05.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO ARDEŞEN GSK 28 29 ÜSKÜDAR BLD.SK 4.HAFTA
05.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO GENÇ UŞAK SPOR 31 17 ZAĞNOSSPOR 4.HAFTA
06.12.2015 PAZAR M.A PİRİM SİVAS BELEDİYESPOR 33 16 GENÇ UŞAK SPOR 5.HAFTA
06.12.2015 PAZAR M.A PİRİM OSMANGAZİ BEL. SK 27 27 MURATPAŞA BLD. SK 5.HAFTA
06.12.2015 PAZAR M.A PİRİM ÜSKÜDAR BLD.SK 30 30 ANKARA 1910 SK 5.HAFTA
06.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO KASTAMONU BLD.SK 25 29 ARDEŞEN GSK 5.HAFTA
06.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO YENİMAHALLE BLD.SK 44 32 ANADOLU ÜNİ. GSK 5.HAFTA
06.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO ZAĞNOSSPOR 16 45 İZMİR B. BLD. GSK 5.HAFTA
07.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO ANKARA 1910 SK 43 21 KASTAMONU BLD.SK 6.HAFTA
07.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO ANADOLU ÜNİ. GSK 38 10 ZAĞNOSSPOR 6.HAFTA
07.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO ARDEŞEN GSK 26 26 YENİMAHALLE BLD.SK 6.HAFTA
07.12.2015 PAZAR M.A PİRİM SİVAS BELEDİYESPOR 27 30 OSMANGAZİ BEL. SK 6.HAFTA
07.12.2015 PAZAR M.A PİRİM GENÇ UŞAK SPOR 24 38 İZMİR B. BLD. GSK 6.HAFTA
07.12.2015 PAZAR M.A PİRİM MURATPAŞA BLD. SK 34 35 ÜSKÜDAR BLD.SK 6.HAFTA
08.12.2015 PAZAR M.A PİRİM İZMİR B. BLD. GSK 41 23 ANADOLU ÜNİ. GSK 7.HAFTA
08.12.2015 PAZAR M.A PİRİM ÜSKÜDAR BLD.SK 36 33 SİVAS BELEDİYESPOR 7.HAFTA
08.12.2015 PAZAR M.A PİRİM OSMANGAZİ BEL. SK 38 15 GENÇ UŞAK SPOR 7.HAFTA
08.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO YENİMAHALLE BLD.SK 32 32 ANKARA 1910 SK 7.HAFTA
08.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO KASTAMONU BLD.SK 23 45 MURATPAŞA BLD. SK 7.HAFTA
08.12.2015 RTE ARDEŞEN MYO ZAĞNOSSPOR 13 33 ARDEŞEN GSK 7.HAFTA

 



 BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM
TARİH SALON SAAT TAKIM SONUÇ TAKIM HAFTA
08.10.2015 THF 11:00 ANKARA 1910 SK 42 09 GENÇ UŞAK SK 1.HAFTA
08.10.2015 THF 13:00 MURATPAŞA BLD SK 31 26 ARDEŞEN GSK 1.HAFTA
08.10.2015 THF 15:00 OSMANGAZİ BLD. SK 26 23 İZMİR B. BLD. GSK 1.HAFTA
08.10.2015 THF 17:00 ÜSKÜDAR BLD. SK 47 16 ZAĞNOSSPOR 1.HAFTA
08.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15:00 KASTAMONU BELEDİYESPOR 26 43 YENİMAHALLE BLD. SK 1.HAFTA
08.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 17:00 SİVAS BELEDİYESPOR 32 22 ANADOLU ÜNİ. GSK 1.HAFTA
09.10.2015 THF 11:00 İZMİR B. BLD. GSK 19 30 ÜSKÜDAR BLD. SK 2.HAFTA
09.10.2015 THF 13:00 ANKARA 1910 SK 30 24 MURATPAŞA BLD SK 2.HAFTA
09.10.2015 THF 15:00 ANADOLU ÜNİ. GSK 26 44 OSMANGAZİ BLD. SK 2.HAFTA
09.10.2015 THF 17:00 ARDEŞEN GSK 26 28 SİVAS BELEDİYESPOR 2.HAFTA
09.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15:00 ZAĞNOSSPOR 14 32 KASTAMONU BELEDİYESPOR 2.HAFTA
09.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 17:00 GENÇ UŞAK SK 28 43 YENİMAHALLE BLD. SK 2.HAFTA
10.10.2015 THF 11:00 YENİMAHALLE BLD. SK 38 15 ZAĞNOSSPOR 3.HAFTA
10.10.2015 THF 17:00 MURATPAŞA BLD SK 42 20 GENÇ UŞAK SK 3.HAFTA
10.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 11:00 OSMANGAZİ BLD. SK 39 29 ARDEŞEN GSK 3.HAFTA
10.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 13:00 ÜSKÜDAR BLD. SK 36 31 ANADOLU ÜNİ. GSK 3.HAFTA
10.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15:00 KASTAMONU BELEDİYESPOR 23 35 İZMİR B. BLD. GSK 3.HAFTA
10.10.2015 PROF.DR.YAŞAR SEVİM 17:00 SİVAS BELEDİYESPOR 28 33 ANKARA 1910 SK 3.HAFTA

 

Sponsorlarımız