STATÜ   TAKIM LİSTESİ 

 

KIZLAR A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

DENİZLİ -SARAYKÖY İLÇE SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

08

26

ALTAY

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

21 21

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

YALOVA GENÇLİK SK

Oynanmadı

1970 VEFA SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

URLA BELEDİYESİ SPOR KLB.

Oynanmadı

SARAYKÖY SPOR KLB.

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

SARAYKÖY SPOR KLB.

Oynanmadı

YALOVA GENÇLİK SK

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

1970 VEFA SPOR KULÜBÜ

11 26

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

32 08

KASTAMONU GENÇLİK SK

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

URLA BELEDİYESİ SPOR KLB.

ALTAY

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

ALTAY

15 25

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

10 22

1970 VEFA SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

SARAYKÖY SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

YALOVA GENÇLİK SK

URLA BELEDİYESİ SPOR KLB.

3.HAFTA

 

KIZLAR B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

AMASYA - YENİ AMASYA SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

BAY

GİRESUN GENÇLİK SK

1.HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

MODA SPOR KLB.

1.HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

15.00

1947 SAĞLIK SPOR

14 30

AKHİSAR SPOR KLB.

1.HAFTA

21 Ocak 2017 Cumartesi

17.00

ERZİN GÖKDERE SPOR

34
20

ATATÜRK LİSESİ GSK

1.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

13.00

AKHİSAR SPOR KLB.

13 28

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

2.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

15.00

GİRESUN GENÇLİK SK

21 27

ERZİN GÖKDERE SPOR

2.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

17.00

1947 SAĞLIK SPOR

19 20

ATATÜRK LİSESİ GSK

2.HAFTA

22 Ocak 2017 Pazar

MODA SPOR KLB.

BAY

2.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

12.00

ATATÜRK LİSESİ GSK

22 19

GİRESUN GENÇLİK SK

3.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

14.00

ERZİN GÖKDERE SPOR

MODA SPOR KLB.

3.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

16.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

40 17

1947 SAĞLIK SPOR

3.HAFTA

23 Ocak 2017 Pazartesi

BAY

AKHİSAR SPOR KLB.

3.HAFTA

 

 

 

STATÜ   TAKIM LİSTESİ 

ERKEKLER A GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

AYDIN - MİMAR SİNAN SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

33

09

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

Oynanmadı

YALOVA BEL. SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

ALTAY

Oynanmadı

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

SEBEN SPOR KLB.

34

17

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. SPOR KLB.

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

YALOVA BEL. SPOR KLB.

Oynanmadı

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

04

27

SEBEN SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

ALTAY

06

17

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. SPOR KLB.

2.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

24

36

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİR. S.K.

24

02

KARABAĞLAR ATATÜRK TML.GSK

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

SEBEN SPOR KLB.

Oynanmadı

YALOVA BEL. SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

BAHÇELİEVLER BELD. SK.

27

18

AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

KARABÜK GENÇLİK SPOR KLB.

Oynanmadı

ALTAY

3.HAFTA


ERKEKLER B GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

RİZE - YENİŞEHİR SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

1957 SULUOVA SPOR KLB.

19

13

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

13

39

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

7 MART SPOR KULÜBÜ

19

29

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

Oynanmadı

ÇINAR SPOR KLB

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

36

36

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

ÇINAR SPOR KLB

Oynanmadı

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

28

18

1957 SULUOVA SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

7 MART SPOR KULÜBÜ

26

14

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR KLB.

11

24

RİZE GENÇLİK SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

1957 SULUOVA SPOR KLB.

Oynanmadı

ÇINAR SPOR KLB

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ

19

32

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

TEKKEKÖY SPOR KULÜBÜ

34

15

7 MART SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

 


ERKEKLER C GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

KAYSERİ - TALAS SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

32

21

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

25

16

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

23

33

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

30

22

ATAKAN SPOR KULÜBÜ

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

ATAKAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

15

21

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

27

24

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

10

25

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

24

21

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

KAYSERİ GENÇ. HİZM. VE SPOR ETK. S.K

26

22

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

24

16

ATAKAN SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

ZİRVE OPAL SPOR KLB.

27

33

SİVAS DEMİR SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

AHİ EVRAN ÜNİ. GSK

33

22

ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

 


ERKEKLER D GRUBU KÜÇÜKLER LİGİ 1. BÖLÜM

BATMAN - BATMAN ÜNİ. BESYO SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

11.00

KARAKOÇAN TEPE SPOR KULÜBÜ

Oynanmadı

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

13.00

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

14

30

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

15.00

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

40

26

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

1.HAFTA

24 Ocak 2017 Salı

17.00

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

38

33

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

1.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

11.00

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

30

44

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

37

30

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTE S. K.

Oynanmadı

KARAKOÇAN TEPE SPOR KULÜBÜ

2.HAFTA

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

33

23

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

2.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

11.00

KARŞIYAKA İ.Ö.O SPOR KLB.

11

24

BATMAN BELD. ÜNİVERSİTESİ S. K.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

KARAKOÇAN TEPE SPOR KULÜBÜ

Oynanmadı

VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

KURTALAN EKSPRESS SPOR KLB.

17

31

MALATYA GENÇLİK SPOR KLB.

3.HAFTA

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

MARDİN 1903 SPOR KULÜBÜ

29

25

KAYAPINAR BEL. SPOR KULÜBÜ

3.HAFTA

 


Oynanmadı

Oynanmadı

Oynanmadı

Sponsorlarımız