2017-2018 SEZONU

1. ETAP

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

24 Mart 2018 Cumartesi

KIRŞEHİR

KIRŞEHİR S.S

11.00

MARDİN 1947 SAĞLIK

34

25

SARAYKÖYSPOR

1.MAÇ

24 Mart 2018 Cumartesi

KIRŞEHİR

KIRŞEHİR S.S

13.00

ANTALYA GAZİ GSK

24

29

BOLU BELEDİYESİ SK

1.MAÇ

24 Mart 2018 Cumartesi

KIRŞEHİR

KIRŞEHİR S.S

15.00

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK

33

22

GÖRELE BEL. GİRESUN GSK

1.MAÇ

25 Mart 2018 Pazar

KIRŞEHİR

KIRŞEHİR S.S

11.00

GÖRELE BEL. GİRESUN GSK

24

23

MARDİN 1947 SAĞLIK

2.MAÇ

25 Mart 2018 Pazar

KIRŞEHİR

KIRŞEHİR S.S

13.00

BOLU BELEDİYESİ SK

29

42

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK

2.MAÇ

25 Mart 2018 Pazar

KIRŞEHİR

KIRŞEHİR S.S

15.00

SARAYKÖYSPOR

23

27

ANTALYA GAZİ GSK

2.MAÇ

2. ETAP

13 Nisan 2018 Cuma

AMASYA

YENİ S.S

12:00

SARAYKÖYSPOR

20

32

GÖRELE BEL. GİRESUN GSK

3.MAÇ

13 Nisan 2018 Cuma

AMASYA

YENİ S.S

14:00

ANTALYA GAZİ GSK

18

34

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK

3.MAÇ

13 Nisan 2018 Cuma

AMASYA

YENİ S.S

16:00

MARDİN 1947 SAĞLIK SK

34

21

BOLU BELEDİYESİ SK

3.MAÇ

14 Nisan 2018 Cumartesi

AMASYA

YENİ S.S

12:00

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK

33

20

SARAYKÖYSPOR

4.MAÇ

14 Nisan 2018 Cumartesi

AMASYA

YENİ S.S

14:00

ANTALYA GAZİ GSK

20

23

MARDİN 1947 SAĞLIK S.K

4.MAÇ

14 Nisan 2018 Cumartesi

AMASYA

YENİ S.S

16:00

BOLU BELEDİYESİ SK

18

38

GÖRELE BEL. GİRESUN GSK

4.MAÇ

15 Nisan 2018 Pazar

AMASYA

YENİ S.S

11:00

MARDİN 1947 SAĞLIK SK

24

25

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK

5.MAÇ

15 Nisan 2018 Pazar

AMASYA

YENİ S.S

13:00

SARAYKÖY SPOR

17

25

BOLU BELEDİYESİ SK

5.MAÇ

15 Nisan 2018 Pazar

AMASYA

YENİ S.S

15:00

GÖRELE BEL. GİRESUN GSK

28

27

ANTALYA GAZİ GSK

5.MAÇ


KADINLAR PLAY-OUT KLASMAN GRUBU

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

HAFTA

23 Mart 2018 Cuma

ANKARA

THF

12.00

SİNOP KALEŞEHİR GSK

23

21

TUNCELİ PERTEK BLD SK

1.MAÇ

24 Mart 2018 Cumartesi

ANKARA

THF

09:00

AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK

29

23

SİNOP KALEŞEHİR GSK

1.MAÇ

25 Mart 2018 Pazar

ANKARA

THF

13.00

AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK

36

31

TUNCELİ PERTEK BLD SK

2.MAÇ


SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK

5

5

0

0

167

113

54

10

2

GÖRELE BEL. GİRESUN GSK

5

4

0

1

144

121

23

8

3

MARDİN 1947 SAĞLIK

5

3

0

2

138

115

23

6

4

BOLU BELEDİYESİ SK

5

2

0

3

122

155

-33

4

5

ANTALYA GAZİ GSK

5

1

0

4

116

137

-21

2

6

SARAYKÖYSPOR

5

0

0

5

105

151

-46

0


2016-2017 SEZONU

 

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

21-25 NİSAN 2017, PLAY-OFF FİNAL

2. LİG BAYANLAR PLAY - OFF / FİNAL

TARİH

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

GRUP

21 Nisan 2017 Cuma

THF

11:00

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ.S.K..

38

29

ERZİN GÖKDERE SPOR KLB.

2

21 Nisan 2017 Cuma

THF

13:00

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

25

40

SARAYKÖY SPOR KLB.

2

21 Nisan 2017 Cuma

THF

19:00

AKHİSAR SPOR KLB.

32

27

GİRESUN GENÇLİK SPOR KLB.

1

21 Nisan 2017 Cuma

THF

17:00

KASTAMONU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

30

26

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

1

22 Nisan 2017 Cumartesi

THF

11:00

ERZİN GÖKDERE SPOR KLB.

28

34

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

2

22 Nisan 2017 Cumartesi

THF

13:00

SARAYKÖY SPOR KLB.

26

40

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ.S.K..

2

22 Nisan 2017 Cumartesi

THF

15:00

GİRESUN GENÇLİK SPOR KLB.

22

26

KASTAMONU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

1

22 Nisan 2017 Cumartesi

THF

19:00

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

33

33

AKHİSAR SPOR KLB.

1

23 Nisan 2017 Pazar

PROF.DR.Y. SEVİM

10:00

SARAYKÖY SPOR KLB.

47

11

ERZİN GÖKDERE SPOR KLB.

2

23 Nisan 2017 Pazar

THF

11:00

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ.S.K..

32

24

GAZİ GENÇLİK SPOR KLB.

2

23 Nisan 2017 Pazar

THF

13:00

KASTAMONU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

27

27

AKHİSAR SPOR KLB.

1

23 Nisan 2017 Pazar

THF

19:00

GİRESUN GENÇLİK SPOR KLB.

38

24

BOLU BELEDİYE SPOR KLB

1

24 Nisan 2017 Pazartesi

THF

15:00

KASTAMONU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

28

26

SARAYKÖY SPOR KLB.

ÇAPRAZ

24 Nisan 2017 Pazartesi

THF

17:00

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ.S.K.

28

31

AKHİSAR SPOR KLB.

25 Nisan 2017 Salı

THF

15:00

SARAYKÖY SPOR KLB.

21

33

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇ.S.K.

FİNAL

25 Nisan 2017 Salı

THF

17:00

KASTAMONU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

26

21

AKHİSAR SPOR KLB.

 


1. GRUP

SIRA

TAKIMLAR

O

G

M

B

A

Y

AV

P

1

KASTAMONU GSK

3

2

0

1

83

75

8

5

2

AKHİSAR SPOR KLB

3

1

0

2

92

87

5

4

3

GİRESUN GSK

3

1

2

0

87

82

5

2

4

BOLU BELEDİYE SK 

3

0

2

1

83

101

-18

1

 


2. GRUP

SIRA

TAKIMLAR

O

G

M

B

A

Y

AV

P

1

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

3

3

0

0

110

79

31

6

2

SARAYKÖY SK

3

2

1

0

113

76

37

4

3

GAZİ GSK

3

1

2

0

83

100

-17

2

4

ERZİN GÖKDERE SK

3

0

3

0

68

119

-51

0

 

2015-2016 FİNAL



2. LİG BAYANLAR PLAY-OFF FİNAL

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

24 Mart 2016  

ESKİŞEHİR

PORSUK S.S

12.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

29

24

KEMALPAŞA ATA GSK

24 Mart 2016  

ESKİŞEHİR

PORSUK S.S

16.00

BANDIRMASPOR

22

20

ANKARA GAZİ PASİFİK SK

25 Mart 2016  

ESKİŞEHİR

PORSUK S.S

13.00

ANKARA GAZİ PASİFİK SK

17

21

POLATLI BELEDİYESİ SK

25 Mart 2016  

ESKİŞEHİR

PORSUK S.S

15.00

KEMALPAŞA ATA GSK

22

30

BANDIRMASPOR

26 Mart 2016  

ESKİŞEHİR

PORSUK S.S

13.00

ANKARA GAZİ PASİFİK SK

35

26

KEMALPAŞA ATA GSK

26 Mart 2016  

ESKİŞEHİR

PORSUK S.S

15.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

20

29

BANDIRMASPOR


PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1  BANDIRMASPOR 3 3  0 0 81  62 19 6

2

POLATLI BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

70

70

0

4

3

ANKARA GAZİ PASİFİK SK

3

1

0

2

72

69

-15

2

4

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

3

0

0

3

72

94

-122

0

 

2015-2016 BAYANLAR YARI FİNAL


2.LİG BAYANLAR YARI FİNAL MÜSABAKALARI

18 - 20 MART 2016 - ESKİŞEHİR

1. GRUP

TAKIMLAR

(1)

A1

ANKARA GAZİ PASİFİK S.K.

(2)

B2

POLATLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

(3)

B3

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

(4)

A4

AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK

GRUP MAÇLARI

Tarih

Salon

Saat

A Takımı

Sonuç

B Takımı

18.03.2016

PORSUK S.S

10.00

ANKARA GAZİ PASİFİK S.K.

33 - 24

AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK

12.00

POLATLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

25 - 25

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

19.03.2016

PORSUK S.S

10.00

AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK

23 - 44

POLATLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

12.00

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

25 - 29

ANKARA GAZİ PASİFİK S.K.

20.03.2016

PORSUK S.S

10.00

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

49 - 21

AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK

12.00

ANKARA GAZİ PASİFİK S.K.

21 - 27

POLATLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 


2.LİG BAYANLAR YARI FİNAL MÜSABAKALARI

18 - 20 MART 2016 ESKİŞEHİR

2. GRUP

TAKIMLAR

-1

B1

BANDIRMASPOR

-2

A2

ELAZIĞ SYSK

-3

A3

YEŞİL GİRESUN BELEDİYESİ SK

-4

B4

KEMALPAŞA ATA GSK

GRUP MAÇLARI

Tarih

Salon

Saat

A Takımı

B Takımı

18.03.2016

PORSUK S.S

16:00

BANDIRMASPOR

32 25

KEMALPAŞA ATA GSK

14:00

ELAZIĞ SYSK

30 16

YEŞİL GİRESUN BELEDİYESİ SK

19.03.2016

PORSUK S.S

14:00

KEMALPAŞA ATA GSK

31

28

ELAZIĞ SYSK

16:00

YEŞİL GİRESUN BELEDİYESİ SK

20

27

BANDIRMASPOR

20.03.2016

PORSUK S.S

14:00

YEŞİL GİRESUN BELEDİYESİ SK

21

40

KEMALPAŞA ATA GSK

16:00

BANDIRMASPOR

39

27

ELAZIĞ SYSK

 


1. GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1  POLATLI BELEDİYESİ SK 3  2  1  96  69  27 5

2

ANKARA GAZİ PASİFİK SK

3

2

0

1

83

76

7

4

3

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ SPOR

3

1

1

1

99

71

28

3

4

AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK

3

0

0

3

68

126

-58

0

 

2. GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

BANDIRMASPOR

3

3

0

0

98

72

26

6

2 KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SPOR 3 2 0 1 96 81 15 4

3

ELAZIĞ SYSK

3

1

0

2

85

86

-1

2

4

YEŞİL GİRESUN BELEDİYESİ SK

3

0

0

3

57

97

-40

0

2014-2015 FİNAL


 ALANYA ATATÜRK SPOR SALONU                                                                                     
 TARİH  SAAT  TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B
26.03.2015 17:00 METROPOLSPOR 26 20 ARTSAM KOLEJİ SK
19:00 ALTAY 28 29 MUĞLA YALIKAVAKSPOR
27.03.2015 17:00 ARTSAM KOLEJİ SK
20 19 ALTAY
19:00 MUĞLA YALIKAVAKSPOR
15 26 METROPOLSPOR
28.03.2015 15:00 MUĞLA YALIKAVAKSPOR
31 34 ARTSAM KOLEJİ SK
17:00 METROPOLSPOR
26 30 ALTAY
   TAKIMLAR  O  G  B  M  A  Y  P AV 
 1  METROPOLSPOR 3 2 0 1 78 65 4 13
 2  ARTSAM KOLEJİ SK 3 2 0 1 74 76 4 -2
 3  MUĞLA YALIKAVAKSPOR 3 1 0 2  75 88 2 -13
 4  ALTAY 3 1 0 2 77 75 2 2

2014-2015 YARI FİNAL

 

20-22 MART 2015 / ALANYA ATATÜRK SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
20.03.2015 12:00 METROPOL SPOR YALIKAVAK BLD. SPOR 39 30
14:00 ELAZIĞ SYSK MARDİN 1947 SAĞLIK SK 38 26
21.03.2015 12:00 YALIKAVAK BLD. SPOR ELAZIĞ SYSK 31 30
14:00 MARDİN 1947 SAĞLIK SK METROPOL SPOR 20 35
22.03.2015 12:00 MARDİN 1947 SAĞLIK SK YALIKAVAK BLD. SPOR 22 35
14:00 METROPOL SPOR ELAZIĞ SYSK 29 22

 

 

20-22 MART 2015 / ALANYA ATATÜRK SPOR SALONU
Tarih Saat A Takımı B Takımı Sonuç
20.03.2015 16:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK ARTSAM KOLEJİ SK 24 30
18:00 ALTAY POLATLI BELEDİYESI SK 25 20
21.03.2015 16:00 ARTSAM KOLEJİ SK ALTAY 23 23
18:00 POLATLI BELEDİYESI SK AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK 26 25
22.03.2015 16:00 POLATLI BELEDİYESI SK ARTSAM KOLEJİ SK 24 25
18:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ GSK ALTAY 24 36

 


1. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 METROPOLSPOR 3 3 0 0 103 72 6 31
2 MUĞLA YALIKAVAK SK 3 2 0 1 96 91 4 5
3 ELAZIĞ SYSK 3 1 0 2 90 86 2 4
4 MARDİN 1947 SK 3 0 0 3 68 108 0 -40

 

 

2. GRUP
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
1 ALTAY 3 2 1 0 84 67 5 17
2 ARTSAM KOLEJİ SK 3 2 1 0 78 71 5 7
3 POLATLI BLD. SK 3 1 0 2 70 75 2 -5
4 AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 3 0 0 3 73 92 0 -19

 

2013-2014

YARI FİNAL / FİNAL


PLAY-OFF YARI FİNAL SONUÇLARI
1. GRUP SONUÇLARI
2. GRUP SONUÇLARI
PLAY-OFF FİNAL SONUÇLARI
 SONUÇLAR PUAN DURUMU 

 

Sponsorlarımız