2015-2016 YARI FİNAL

1.LİG ERKEKLER PLAY-OFF YARI FİNAL

ANKARA / THF SPOR SALONU   

TARİH

SAAT

A TAKIMI

B TAKIMI

 SONUÇ

GRUP

15 Nisan 2016

12.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK

32 31

1

15 Nisan 2016

14.00

AZİZİYE BELEDİYE TERMAL SK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

36 32

1

15 Nisan 2016

16.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

SERİK BELEDİYESİ SK

33 27

2

15 Nisan 2016

18.00

YOZGAT BOZOKSPOR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.GSK

35 35

2

16 Nisan 2016

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

30 39

1

16 Nisan 2016

14.00

BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK

AZİZİYE BELEDİYE TERMAL SK

 33 40

1

16 Nisan 2016

16.00

SERİK BELEDİYESİ SK

YOZGAT BOZOKSPOR

 27 34

2

16 Nisan 2016

18.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.GSK

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

 33 35

2

17 Nisan 2016

12.00

BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

30 25

1

17 Nisan 2016

14.00

AZİZİYE BELEDİYE TERMAL SK

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

35 37

1

17 Nisan 2016

16.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.GSK

SERİK BELEDİYESİ SK

36 39

2

17 Nisan 2016

18.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

YOZGAT BOZOKSPOR

36 33

2

1.GRUP

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

PT

TOPLAM

4  KONYA SELÇUKLU BLD. S.K. 3 3 0 0 108 96 6 2 8

1

AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR

3

2

0

1

111

102

4

3

7

6

BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK

3

1

0

2

104

97

2

1

3

8

ANADOLU ÜNIVERSITESI G SK

3

0

0

3

87

105

0

0

0

 

2.GRUP

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

PT

TOPLAM

2

BEYKOZ BELEDİYESİ SPOR KLB.

3

3

0

0

104

93

6

3

9

3

YOZGAT BOZOK SPOR KLB.

3

1

1

1

102

98

3

2

5

7 SERİK BELEDİYESİ SPOR KLB 3 1 0 2 93 103 2 0 2

5

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.

3

0

1

2

104

115

1

1

2

 


2014-2015 PLAY-OFF YARI FİNAL
 

2014-2015 PLAY-OFF YARI FİNAL

 
1.GRUP 
 ANKARA / PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU
TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
25 Nisan 2015 12.30 GÖZTEPE 40 20 YEDİTEPE SPOR KLB
25 Nisan 2015 14.30 AYDIN PTT SPOR 26 34 METROPOLSPOR
26 Nisan 2015 12.30 YEDİTEPE SPOR KLB 24 25 AYDIN PTT SPOR
26 Nisan 2015 14.30 METROPOLSPOR 20 41 GÖZTEPE
27 Nisan 2015 10.00 METROPOLSPOR 38 30 YEDİTEPE SPOR KLB
27 Nisan 2015 12.00 GÖZTEPE 35 15 AYDIN PTT SPOR

 

2. GRUP 
 ANKARA / PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU
TARİH SAAT TAKIM A SONUÇ TAKIM B
25 Nisan 2015 16.30 ÇUKOBİRLİK 40 35 SAKARYA B. BLD. SK
25 Nisan 2015 18.30 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR 29 27 ANADOLU ÜNİ. GSK
26 Nisan 2015 16.30 SAKARYA B. BLD. SK 26 33 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR
26 Nisan 2015 18.30 ANADOLU ÜNİ. GSK 23 38 ÇUKOBİRLİK
27 Nisan 2015 14.00 ANADOLU ÜNİ. GSK 40 33 SAKARYA B. BLD. SK
27 Nisan 2015 16.00 ÇUKOBİRLİK 30 23 AKÇAABAT TÜTÜN SPOR

 

 

1.GRUP
TAKIM O G B M A Y Puan
 GÖZTEPE 3 3 0 0 116 55 27
   ANKARA METROPOLSPOR 3 2 92 97  14,5 
   AYDIN PTT SK 3 1 0 2 66 93 14
 YEDİTEPESPOR 3 0 0 3 74 103 8

 

2.GRUP
TAKIM O G B M A Y Puan
ÇUKOBİRLİK 3 3 0 0 108 81 24
TRABZON AKÇAABAT TÜTÜN SK 3 2 0 1 85 83 20
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 3 1 0 2 90 100 12,5
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 3 0 0 3 94 113
8,5

 


2013-2014 PLAY-OFF YARI FİNAL
 


19 NİSAN 2014    THF SPOR SALONU
 SAAT  TV TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B 
 12:00    KAYSERİ RAINBOV SK 36 26 RİZE GENÇLİK 
 14:00 GÖZTEPE   32  28 AKÇAABAT TÜTÜN SK 

 

20 NİSAN 2014    THF SPOR SALONU
 SAAT  TV TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B
 12:00   RİZE GENÇLİK  26  33 GÖZTEPE 
 14:00   AKÇAABAT TÜTÜN SK 
24 39  KAYSERİ RAINBOV SK 

 

21 NİSAN 2014    THF SPOR SALONU
 SAAT TV
TAKIM A  SONUÇ TAKIM B
 12:00
AKÇAABAT TÜTÜN SK 29 26 RİZE GENÇLİK            
 14:00 KAYSERİ RAINBOV SK
38  27 GÖZTEPE   

 


19 NİSAN 2014    THF SPOR SALONU
 SAAT  TV TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B 
 16:00   AMASYA TAŞOVA YİBO  39  35 SAKARYA B.BLD. SK
 18:00
KONYA SELÇUKLU BLD. 37 27 ANADOLU ÜNİ. SK

20 NİSAN 2014    THF SPOR SALONU
 SAAT  TV TAKIM A  SONUÇ  TAKIM B
 16:00   ANADOLU ÜNİ. SK                   25 27 AMASYA TAŞOVA YİBO
 18:00                        SAKARYA B.BLD. SK 29 42 KONYA SELÇUKLU BLD.

21 NİSAN 2014    THF SPOR SALONU
 SAAT TV
TAKIM A  SONUÇ TAKIM B
 16:00
AMASYA TAŞOVA YİBO           
28 28  KONYA SELÇUKLU BLD.
 18:00                         ANADOLU ÜNİ. SK
29  24 SAKARYA B.BLD. SK   

 

 1.GRUP

TAKIMLAR   O  G B M  A  Y AV   P
 1  RAINBOV KAYSERİ  3 3  0  0 113 77 36  6
 2  GÖZTEPE  3 2  0  1  92 92 0  4
 3  AKÇAABAT TÜTÜNSPOR  3  1  0  2 81  97  -16  2
 4  RİZE GENÇLİK 3  0  0  3  78 98  -20  0

 2.GRUP

TAKIMLAR   O  G B M  A  Y AV   P
 1  SELÇUKLU BLD. 3  2  1  0 107 84 23 5
 2  AMASYA TAŞOVA YİBO  3  2  1  0 94 88 6  5
 3  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  3  1  0  2 81 88 -7  2
 4  SAKARYA B.BLD.
 3  0  0  3 88 110 -22  0
Prev Year Prev Month Temmuz 2017 Next Year Next Month
Sponsorlarımız