2016-2017 BÖLGESEL LİG


TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

KADINLAR BÖLGESEL LİG FİNAL

2-6 TEMMUZ 2017, ANKARA - THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

02 Temmuz 2017 Pazar

13.30

PERTEK BELEDİYE SK

29

34

MARMARA EREĞLİSİ SK

02 Temmuz 2017 Pazar

15.30

ŞIRNAK GELİŞİM SK

25

36

SİNOP KALEŞEHİR GSK

02 Temmuz 2017 Pazar

17.30

KÜTAHYA CEZAEVİ SK

26

18

KAYAPINAR BEL. SK

03 Temmuz 2017 Pazartesi

11.00

SİNOP KALEŞEHİR GSK

32

35

MARDİN MARİNA SK

03 Temmuz 2017 Pazartesi

13.00

KAYAPINAR BEL. SK

21

38

PERTEK BELEDİYE SK

03 Temmuz 2017 Pazartesi

15.00

MARMARA EREĞLİSİ SK

34

21

KÜTAHYA CEZAEVİ SK

04 Temmuz 2017 Salı

11.00

MARDİN MARİNA SK

44

21

ŞIRNAK GELİŞİM SK

04 Temmuz 2017 Salı

13.00

KÜTAHYA CEZAEVİ SK

30

32

PERTEK BELEDİYE SK

04 Temmuz 2017 Salı

15.00

MARMARA EREĞLİSİ SK

31

11

KAYAPINAR BEL. SK

05 Temmuz 2017 Çarşamba

11.00

MARDİN MARİNA SK

36

47

PERTEK BELEDİYE SK

05 Temmuz 2017 Çarşamba

13.00

MARMARA EREĞLİSİ SK

33

15

SİNOP KALEŞEHİR GSK

05 Temmuz 2017 Çarşamba

15.00

ŞIRNAK GELİŞİM SK

14

26

KAYAPINAR BEL. SK

06 Temmuz 2017 Perşembe

10.00

KAYAPINAR BEL. SK

17

26

KÜTAHYA CEZAEVİ SK

06 Temmuz 2017 Perşembe

12.00

MARDİN MARİNA SK

25

28

SİNOP KALEŞEHİR GSK

06 Temmuz 2017 Perşembe

14.00

PERTEK BELEDİYESİ SK

36

42

MARMARA EREĞLİSİ SK


 1  MARMARA EREĞLİSİ SK 
 2  PERTEK BELEDİYESİ SK
3  SİNOP KALEŞEHİR GSK
 4  MARDİN MARİNA SK


 

 

 

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

ERKEKLER BÖLGESEL LİG FİNAL GRUBU

29 HAZİRAN - 03 TEMMUZ 2017

FİNAL GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

(1)

ŞIRNAK GELİŞİM SK.

(1)

DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYE S.K

(2)

ŞIRNAK GHSİM SK

(2)

MANİSA SALİHLİ S.K

(3)

SİNOP GENÇLER BİRLİĞİ S.K

(3)

MARDİN ARTUKLU S.K

(4)

MARDİN KIZILTEPE S.K

(4)

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE S.K

GRUPLARIN FİKSTÜRÜ

Maç No

Tarih

Salon

Grp

Saat

TAKIMLAR

1

29.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

A

1

4

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM SK.

23

-

31

MARDİN KIZILTEPE S.K

2

29.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

A

2

3

13:00

ŞIRNAK GHSİM SK

30

-

35

SİNOP GENÇLER BİRLİĞİ S.K

3

29.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

B

1

4

15:00

DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYE S.K

31

-

24

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE S.K

4

29.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

B

2

3

17:00

MANİSA SALİHLİ S.K

45

-

36

MARDİN ARTUKLU S.K

5

30.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

A

1

3

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM SK.

28

-

44

SİNOP GENÇLER BİRLİĞİ S.K

6

30.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

A

4

2

13:00

MARDİN KIZILTEPE S.K

19

-

37

ŞIRNAK GHSİM SK

7

30.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

B

1

3

15:00

DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYE S.K

36

-

31

MARDİN ARTUKLU S.K

8

30.06.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

B

4

2

17:00

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE S.K

22

-

40

MANİSA SALİHLİ S.K

9

01.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

A

1

2

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM SK.

27

-

55

ŞIRNAK GHSİM SK

10

01.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

A

3

4

13:00

SİNOP GENÇLER BİRLİĞİ S.K

39

-

24

MARDİN KIZILTEPE S.K

11

01.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

B

1

2

15:00

DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYE S.K

38

-

36

MANİSA SALİHLİ S.K

12

01.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

B

3

4

17:00

MARDİN ARTUKLU S.K

33

-

31

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE S.K

1) Gereki hallerde Federasyon Temsilcisi tarafından maç saatlerinde değişiklik yapılabilir.

FİNAL GRUP MAÇLARIN SIRALAMASI

A GRUBU

B GRUBU

(1)

SİNOP GENÇLER BİRLİĞİ S.K

(1)

DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYE S.K

(2)

ŞIRNAK GHSİM SK

(2)

MANİSA SALİHLİ S.K

(3)

MARDİN KIZILTEPE S.K

(3)

MARDİN ARTUKLU S.K

(4)

ŞIRNAK GELİŞİM SK.

(4)

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE S.K

F İ N A L G R U B U

Maç No

Tarih

Salon

Grp

Saat

TAKIMLAR

13

02.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

A Gp1./B Gp2.

11:00

SİNOP GENÇLER BİRLİĞİ S.K

33

-

26

MANİSA SALİHLİ S.K

14

02.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

B Gp1./A Gp2.

13:00

DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYE S.K

 

-

ŞIRNAK GHSİM S K

15

03.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

7-8 maçı

11:00

MARDİN KIZILTEPE S.K

0

0

ŞIRNAK GELİŞİM SK.

16

03.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

5-6 maçı

13:00

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE S.K

24

29

MARDİN ARTUKLU S.K

17

03.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

3-4 maçı

15:00

DÜZCE CUMAYERİ BLD. S.K

27

-

32

MANİSA SALİHLİ S.K

18

03.07.2017

Pr.Dr.YAŞAR SEVİM S.S.

1-2 maçı

17:00

SİNOP GENÇLER BİRLİĞİ S.K

30

-

26

ŞIRNAK GHSİM S K

 

 

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLER


 

 

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG A GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 MARDİN, ARTUKLU S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

12:30

ŞIRNAK BESYO SK

KAYAPINAR BEL SPOR..FAAL. SK

0 - 27

15:30

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

MARDİN MARİNA SK

01 - 48

17:00

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

BATMAN 19 MAYIS SK

03 - 03

20.06.2017

11:30

ŞIRNAK BESYO SK

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

04 - 10

14:30

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

0 - 21

16:00

BATMAN 19 MAYIS SK

MARDİN MARİNA SK

09 - 22

21.06.2017

16:00

ŞIRNAK BESYO SK

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

02 - 04

14:30

BATMAN 19 MAYIS SK

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

15 - 05

11:30

MARDİN MARİNA SK

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

31 - 15

22.06.2017

11:30

ŞIRNAK BESYO SK

BATMAN 19 MAYIS SK

14 - 16

14:30

MARDİN MARİNA SK

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

18 - 02

16:00

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

12 - 02

23.06.2017

11:30

ŞIRNAK BESYO SK

MARDİN MARİNA SK

0 - 18

14:30

KAYAPINAR BEL SPOR FAAL. SK

BATMAN 19 MAYIS SK

16 - 05

16:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

05 - 11

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG B GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 ELAZIĞ, YAKUP KILIÇ S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

24 - 27

13:00

ŞANLIURFA SEFA S.K.

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

09 - 01

15:00

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

19 - 17

20.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

30 - 14

13:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

17 - 04

15:00

ŞANLIURFA SEFA S.K.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

25 - 17

21.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

26 - 14

13:00

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

21 - 21

15:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

ŞANLIURFA SEFA S.K.

25 - 17

22.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

27 - 19

13:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

ŞANLIURFA SEFA S.K.

15 - 25

15:00

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

17 - 36

23.06.2017

11:00

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

ŞANLIURFA SEFA S.K.

29 - 15

13:00

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

19 - 27

15:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

20 - 27

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG C GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 KÜTAYHA, KÜTAHYA YENİ S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

13:00

KÜTAHYA CEZAEVİSPOR

TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ BLD.

28 - 36

AKDENİZ ÜNİ.SK, MERSİN İDMANYURDU SK, ZONGULDAK KÖMÜR SPOR KATILMADI.

2016-2017 SEZONU HENTBOL KADINLAR BÖLGESEL LİG D GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-21 HAZİRAN 2017 ORDU, RECEP KARA S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

13:00

KALEŞEHİR SPOR KLB.

PERTEK BELEDİYESİ SK.

23 - 34

15:00

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

25 - 23

20.06.2017

13:00

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

KALEŞEHİR SPOR KLB.

25 - 26

15:00

PERTEK BELEDİYESİ SK.

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

35 - 25

21.06.2017

11:00

KALEŞEHİR SPOR KLB.

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

28 - 22

13:00

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

PERTEK BELEDİYESİ SK.

13 - 23

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG A GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 VAN, NUR TATAR S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

10:00

ŞIRNAK GHSİM SK

BATMAN EĞİTİM SK

10 - 0

12:00

CİZRE KARTAL SK

CİZRE YILDIZLAR SK

06 - 59

20.06.2017

14:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

CİZRE KARTAL SK

20 - 21

16:00

CİZRE YILDIZLAR SK

ŞIRNAK GHSİM SK

29 - 35

21.06.2017

10:00

BATMAN EĞİTİM SK

CİZRE YILDIZLAR SK

0 - 10

12:00

ŞIRNAK GHSİM SK

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

25 - 18

22.06.2017

14:00

CİZRE KARTAL SK

ŞIRNAK GHSİM SK

13 - 23

16:00

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

BATMAN EĞİTİM SK

10 - 0

23.06.2017

10:00

CİZRE YILDIZLAR SK

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

38 - 25

12:00

BATMAN EĞİTİM SK

CİZRE KARTAL SK

0 - 10

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG B GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 VAN, NUR TATAR S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

14:00

BATMAN 19 MAYIS GSK

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

06 - 05

16:00

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

ŞANLIURFA SEFA SPOR

36 - 24

20.06.2017

10:00

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

15 - 32

12:00

ŞANLIURFA SEFA SPOR

BATMAN 19 MAYIS GSK

07 - 41

21.06.2017

14:00

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

ŞANLIURFA SEFA SPOR

10 - 02

16:00

BATMAN 19 MAYIS GSK

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

22 - 21

22.06.2017

10:00

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

BATMAN 19 MAYIS GSK

30 - 25

12:00

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

21 - 30

23.06.2017

14:00

ŞANLIURFA SEFA SPOR

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

0 - 10

16:00

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

15 - 45

 

 

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG C GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 MARDİN, ARTUKLU S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

11:00

ŞIRNAK BESYO S.K

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

01 - 22

14:00

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

08 - 60

20.06.2017

10:00

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

0 - 30

13:00

ŞIRNAK BESYO S.K

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

04 - 06

21.06.2017

10:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

52 - 07

13:00

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

ŞIRNAK BESYO S.K

12 - 07

22.06.2017

10:00

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

ŞIRNAK BESYO S.K

28 - 4

13:00

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

16 - 5

23.06.2017

10:00

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

10 - 8

13:00

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

12 - 12

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG D GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-23 HAZİRAN 2017 ADIYAMAN,YENİ MAHALLE S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

12:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

03 - 25

14:00

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

09 - 03

20.06.2017

12:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

09 - 08

14:00

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

21 - 16

21.06.2017

12:00

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

10 - 03

14:00

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

10 - 26

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG E GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-21 HAZİRAN 2017 SİNOP, 85. YIL KEMALETTİN S.S )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

17:30

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

30 - 26

 

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.

BAY

20.06.2017

17:30

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

33 - 26

 

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

BAY

21.06.2017

17:30

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.

32 - 35

 

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

BAY

İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ S.K KATILMADI…

2016-2017 SEZONU HENTBOL ERKEKLER BÖLGESEL LİG F GRUBU FİKSTÜRÜ

( 19-21 HAZİRAN 2017 MANİSA, ÇOK AMAÇLI S.S. )

TARİH

SAAT

TAKIM-1

TAKIM-2

MAÇ SONUCU

19.06.2017

14:00

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

24 - 35

16:00

İSTANBUL MODAFEN SK

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

22 - 30

20.06.2017

14:00

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

22 - 23

16:00

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

İSTANBUL MODAFEN SK

34 - 18

21.06.2017

14:00

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

29 - 42

16:00

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

İSTANBUL MODAFEN SK

26 - 15

 

 

ERKEKLER BÖLGESEL LİG A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ŞIRNAK GHSİM SK

4

4

0

0

93

60

8

33

2

CİZRE YILDIZLAR SK

4

3

0

1

136

66

6

70

3

CİZRE KARTAL SK

4

2

0

2

50

102

4

44

4

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

4

1

0

3

73

84

2

-11

5

BATMAN EĞİTİM SK

0

0

0

0

0

0

0

0

ERKEKLER BÖLGESEL LİG B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK

4

4

0

0

143

79

8

64

2

BATMAN 19 MAYIS GSK

4

3

0

1

94

63

6

31

3

ŞIRNAK CİZRE YASEF SK

4

2

0

2

60

74

4

-14

4

ŞIRNAK CİZRE NUH SK

4

1

0

3

67

84

2

-17

5

ŞANLIURFA SEFA SPOR

4

0

0

4

33

97

0

-64

ERKEKLER BÖLGESEL LİG C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

BİNGÖL İL ÖZEL İDARE SK

4

3

1

0

130

24

7

106

2

MARDİN KIZILTEPE TOKİ SK.

4

3

1

0

102

25

7

77

3

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

4

2

0

2

31

124

4

-93

4

ŞIRNAK CİZRE CUDİ S.K

4

1

0

3

25

63

2

-38

5

ŞIRNAK BESYO S.K

4

0

0

4

16

68

0

-52

ERKEKLER BÖLGESEL LİG D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ŞIRNAK GELİŞİM SPOR KLB.

3

3

0

0

72

29

6

43

2

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK

3

2

0

1

22

36

4

-14

3

ŞIRNAK TENİS SPOR KLB.

3

1

0

2

28

34

2

-6

4

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜL.SAN. GSK

3

0

0

3

21

44

0

-23

ERKEKLER BÖLGESEL LİG E GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK

2

2

0

0

68

58

4

10

2

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK

2

1

0

1

56

59

2

-3

3

İZMİR GÜNEŞ GENÇLİK SK

2

0

0

2

58

65

0

-8

ERKEKLER BÖLGESEL LİG F GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

DÜZCE CUMAYERİ BEL. SK.

3

3

0

0

111

71

6

40

2

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK

3

2

0

1

73

72

4

1

3

MANİSA LİSESİ KÜLTÜR SK

3

1

0

2

81

87

2

-6

4

İSTANBUL MODAFEN SK

3

0

0

3

55

90

0

-35

 

 

KADINLAR BÖLGESEL LİG A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MARDİN MARİNA SK

5

5

0

0

127

17

10

110

2

KAYAPINAR BEL SPOR..FAAL. SK

5

4

0

1

91

38

8

53

3

BATMAN 19 MAYIS SK

5

2

1

2

48

60

5

-12

4

ŞANLIURFA ABDULHAMİD HAN SK

5

2

1

2

20

49

5

-29

5

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR GAP SK.

5

1

0

4

23

90

2

-67

6

ŞIRNAK BESYO SK

5

0

0

5

20

75

0

-55

KADINLAR BÖLGESEL LİG B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MARDİN KIZILTEPE TOKİ S.K.

5

5

0

0

132

81

51

10

2

ŞIRNAK GELİŞİM S.K.

5

4

0

1

136

89

47

8

3

ŞANLIURFA SEFA S.K.

5

3

0

2

91

87

4

6

4

BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLT.SAN. S.K.

5

1

1

3

95

117

-22

3

5

ŞIRNAK CİZRE NUH S.K.

5

1

1

3

80

116

-36

3

6

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR YILDIZLAR S.K.

5

0

0

5

70

114

-44

0

KADINLAR BÖLGESEL LİG C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ BLD.

1

1

0

0

36

28

2

8

2

KÜTAHYA CEZAEVİSPOR

1

0

0

1

28

36

0

-8

KADINLAR BÖLGESEL LİG D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

PERTEK BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

92

61

6

31

2

KALEŞEHİR SPOR KLB.

3

2

0

1

77

81

4

-4

3

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

3

1

0

2

72

86

2

-14

4

YOZGAT AİLE SOS. POL. GSK

3

0

0

3

61

74

0

-13


2014-2015 BÖLGESEL LİG

Sponsorlarımız