ÇEYREK FİNAL

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 1.MAÇ

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

04 Nisan 2018 Çarşamba

ANTALYA

S.EVCİLMEN

17.00

MURATPAŞA BLD. SK

YENİMAHALLE BLD. SK

04 Nisan 2018 Çarşamba

RİZE

ARDEŞEN TUR. FAK.

18.00

ARDEŞEN GENÇLİK SK

KASTAMONU BLD. GSK

04 Nisan 2018 Çarşamba

İZMİR

CELAL ATİK

17.30

İZMİR B. BLD. GSK

ÜSKÜDAR BLD. SK

04 Nisan 2018 Çarşamba

TRABZON

19 MAYIS S.S

15.00

ZAĞNOSSPOR

POLATLI BLD. SK

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2.MAÇ

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

11 Nisan 2018 Çarşamba

ANKARA

THF

17.00

YENİMAHALLE BLD. SK

MURATPAŞA BLD. SK

11 Nisan 2018 Çarşamba

KASTAMONU

ATATÜRK

17.00

KASTAMONU BLD. GSK

ARDEŞEN GENÇLİK SK

11 Nisan 2018 Çarşamba

İSTANBUL

ÇAMLICA

16.00

ÜSKÜDAR BLD. SK

İZMİR B. BLD. GSK

11 Nisan 2018 Çarşamba

ANKARA

POLATLI YENİ

15.00

POLATLI BLD. SK

ZAĞNOSSPOR


A GRUBU

ANKARA, POLATLI YENİ SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

29 Ocak 2018 Pazartesi

15.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

32

26

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

29 Ocak 2018 Pazartesi

17.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

28

31

POLATLI BELEDİYESİ SK

30 Ocak 2018 Salı

15.00

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

33

30

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

30 Ocak 2018 Salı 

17.00

POLATLI BELEDİYESİ SK 

24

24

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

31 Ocak 2018 Çarşamba

15.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

31

30

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

31 Ocak 2018 Çarşamba

17.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

29

25

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

B GRUBU

RİZE / R.TAYYİP ERDOĞAN ÜNİ. ARDEŞEN TUR. FAK. SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

29 Ocak 2018 Pazartesi

15.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

34

28

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

29 Ocak 2018 Pazartesi

17.00

ARDEŞEN GENÇLİK SK

40

32

SAMSUN GSK

30 Ocak 2018 Salı

15.00

SAMSUN GSK

27

37

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

30 Ocak 2018 Salı

17.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

28

39

ARDEŞEN GENÇLİK SK

31 Ocak 2018 Çarşamba

14.00

ARDEŞEN GENÇLİK SK 

37

26

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

31 Ocak 2018 Çarşamba

12.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

31

30

SAMSUN GSK

C GRUBU

TRABZON / 19 MAYIS SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

29 Ocak 2018 Pazartesi

14.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

39

25

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

29 Ocak 2018 Pazartesi

16.00

ZAĞNOSSPOR

46

20

BANDIRMASPOR

30 Ocak 2018 Salı

14.00

BANDIRMASPOR

24

44

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

30 Ocak 2018 Salı

16.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

21

34

ZAĞNOSSPOR

31 Ocak 2018 Çarşamba

14.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

44

26

BANDIRMASPOR

31 Ocak 2018 Çarşamba

16.00

ZAĞNOSSPOR

30

25

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

D GRUBU

KASTAMONU / ATATÜRK SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

13 Şubat 2018 Salı

15:00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

41

26

ARTSAM KOLEJİ SK

13 Şubat 2018 Salı

13:00

MUDANYA BELEDİYESİ S.K

30

37

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

14 Şubat 2018 Çarşamba

13:00

ARTSAM KOLEJİ SK

22

29

MUDANYA BELEDİYESİ S.K

14 Şubat 2018 Çarşamba

15:00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

31

32

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

15 Şubat 2018 Perşembe

13:00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

31

28

ARTSAM KOLEJİ SK

15 Şubat 2018 Perşembe

15:00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

37

33

MUDANYA BELEDİYESİ S.K



 

KADINLAR 2. TUR A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

3

2

1

0

87

80

7

5

2

POLATLI BELEDİYESİ SK

3

2

1

0

84

77

7

5

3

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

3

1

0

2

84

91

-7

2

4

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

3

0

0

3

88

95

-7

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADINLAR 2. TUR B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

ARDEŞEN GENÇLİK SK

3

3

0

0

116

86

30

6

2

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

3

2

0

1

97

92

5

4

3

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

3

1

0

2

87

103

-16

2

4

SAMSUN GSK

3

0

0

3

89

108

-19

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADINLAR 2. TUR C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

ZAĞNOSSPOR

3

3

0

0

110

66

44

6

2

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

108

79

29

4

3

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

3

1

0

2

90

99

-9

2

4

BANDIRMASPOR

3

0

0

3

70

134

-64

0

KADINLAR 2. TUR D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

3

3

0

0

110

90

20

6

2

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

99

90

9

4

3

MUDANYA BELEDİYESİ S.K

3

1

0

2

92

96

-4

2

4

ARTSAM KOLEJİ SK

3

0

0

3

76

101

-25

0


 

HENTBOL KADINLAR TÜRKİYE KUPASI 1. TUR

A GRUBU / ANKARA - PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

13.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

28

26

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

08 Eylül 2017 Cuma

15.00

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

34

25

SİVAS BELEDİYESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

30

31

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

SİVAS BELEDİYESİ SK

30

36

AKSARAY BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

13.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

25

31

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

SİVAS BELEDİYESİ SK

36

33

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

B GRUBU / RİZE ARDEŞEN GHSİM SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

14:00

PAZARSPOR

23

34

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

09 Eylül 2017 Cumartesi

14:00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

33

29

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

10 Eylül 2017 Pazar

13:00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

35

25

PAZARSPOR

C GRUBU / MUĞLA - BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

29

18

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

08 Eylül 2017 Cuma

19.00

KASTAMONU ARTSAM SK

44

22

YENİMAHALLE 1923 SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

29

33

KASTAMONU ARTSAM SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

19.00

YENİMAHALLE 1923 SK

20

53

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

31

25

KASTAMONU ARTSAM SK

10 Eylül 2017 Pazar

13.00

YENİMAHALLE 1923 SK

19

44

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

D GRUBU / KASTAMONU - ATATÜRK SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

15.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

36

26

KASTAMONU GENÇLİK SK

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

GENÇUŞAK SK

oynanmadı

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

oynanmadı

GENÇUŞAK SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

25

29

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

17.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

oynanmadı

GENÇUŞAK SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

28

22

KASTAMONU GENÇLİK SK

E GRUBU / BURSA - ATICILAR ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

14.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

28

21

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

08 Eylül 2017 Cuma

16.00

SAMSUN GENÇLİK SK

35

23

ELAZIĞ SYSK

09 Eylül 2017 Cumartesi

14.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

28

28

SAMSUN GENÇLİK SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

16.00

ELAZIĞ SYSK

11

40

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

14.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

30

23

SAMSUN GENÇLİK SK

10 Eylül 2017 Pazar

16.00

ELAZIĞ SYSK

21

33

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

F GRUBU / İZMİR - SERDAR YERELİ SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

41

22

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

29

25

POLATLI BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

21

38

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

 


ANADOLU ÜNİ. GSK

KADINLAR A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

3

3

0

0

96

80

6

16

2

AKSARAY BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

89

87

4

2

3 SİVAS BELEDİYESİ SK
3 1 0 2 91 103 2 -12

4

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

3

0

0

3

89

95

0

-6

KADINLAR B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

2

2

0

0

67

52

4

15

2

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

2

1

0

1

64

58

2

6

3

PAZARSPOR

2

0

0

2

48

69

0

-21

KADINLAR C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

113

63

6

50

 2  KASTAMONU ARTSAM SK 3 2 0 1 102 81 4 21

3

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

3

1

0

2

91

81

0

-10

4

YENİMAHALLE 1923 SK

3

0

0

3

61

141

0

-80

KADINLAR D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

2

2

0

0

65

51

4

14

2

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

2

1

0

1

53

51

2

2

3

KASTAMONU GENÇLİK SK

2

0

0

2

48

64

0

-16

4

GENÇUŞAK SK

0

0

0

0

0

0

0

0

KADINLAR E GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

98

55

6

43

2

SAMSUN GENÇLİK SK

3

1

1

1

86

81

3

5

3

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

3

1

1

1

82

77

3

5

4

ELAZIĞ SYSK

3

0

0

3

55

108

0

-53

KADINLAR F GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

2

2

0

0

67

46

4

21

2  POLATLI BELEDİYESİ SK 2  1  66  51  2  15

3

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

2

0

0

2

43

79

0

-36

Sponsorlarımız