HENTBOL KADINLAR TÜRKİYE KUPASI 1. TUR

A GRUBU / ANKARA - PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

13.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

28

26

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

08 Eylül 2017 Cuma

15.00

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

34

25

SİVAS BELEDİYESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

30

31

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

SİVAS BELEDİYESİ SK

30

36

AKSARAY BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

13.00

AKSARAY BELEDİYESİ SK

25

31

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

SİVAS BELEDİYESİ SK

36

33

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

B GRUBU / RİZE ARDEŞEN GHSİM SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

14:00

PAZARSPOR

23

34

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

09 Eylül 2017 Cumartesi

14:00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

33

29

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

10 Eylül 2017 Pazar

13:00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

35

25

PAZARSPOR

C GRUBU / MUĞLA - BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

29

18

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

08 Eylül 2017 Cuma

19.00

KASTAMONU ARTSAM SK

44

22

YENİMAHALLE 1923 SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

29

33

KASTAMONU ARTSAM SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

19.00

YENİMAHALLE 1923 SK

20

53

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

31

25

KASTAMONU ARTSAM SK

10 Eylül 2017 Pazar

13.00

YENİMAHALLE 1923 SK

19

44

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

D GRUBU / KASTAMONU - ATATÜRK SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

15.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

36

26

KASTAMONU GENÇLİK SK

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

GENÇUŞAK SK

oynanmadı

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

KASTAMONU GENÇLİK SK

oynanmadı

GENÇUŞAK SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

25

29

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

17.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

oynanmadı

GENÇUŞAK SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

28

22

KASTAMONU GENÇLİK SK

E GRUBU / BURSA - ATICILAR ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

14.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

28

21

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

08 Eylül 2017 Cuma

16.00

SAMSUN GENÇLİK SK

35

23

ELAZIĞ SYSK

09 Eylül 2017 Cumartesi

14.00

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

28

28

SAMSUN GENÇLİK SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

16.00

ELAZIĞ SYSK

11

40

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

14.00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

30

23

SAMSUN GENÇLİK SK

10 Eylül 2017 Pazar

16.00

ELAZIĞ SYSK

21

33

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

F GRUBU / İZMİR - SERDAR YERELİ SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

POLATLI BELEDİYESİ SK

41

22

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

29

25

POLATLI BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

21

38

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

 


ANADOLU ÜNİ. GSK

KADINLAR A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MUDANYA BEL. DİNÇ SK

3

3

0

0

96

80

6

16

2

AKSARAY BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

89

87

4

2

3 SİVAS BELEDİYESİ SK
3 1 0 2 91 103 2 -12

4

ÇANKAYA EĞİTİM GSK

3

0

0

3

89

95

0

-6

KADINLAR B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

2

2

0

0

67

52

4

15

2

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

2

1

0

1

64

58

2

6

3

PAZARSPOR

2

0

0

2

48

69

0

-21

KADINLAR C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

113

63

6

50

 2  KASTAMONU ARTSAM SK 3 2 0 1 102 81 4 21

3

YALIKAVAK BELEDİYESİ SK

3

1

0

2

91

81

0

-10

4

YENİMAHALLE 1923 SK

3

0

0

3

61

141

0

-80

KADINLAR D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

2

2

0

0

65

51

4

14

2

BANDIRMASPOR KULÜBÜ

2

1

0

1

53

51

2

2

3

KASTAMONU GENÇLİK SK

2

0

0

2

48

64

0

-16

4

GENÇUŞAK SK

0

0

0

0

0

0

0

0

KADINLAR E GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

3

3

0

0

98

55

6

43

2

SAMSUN GENÇLİK SK

3

1

1

1

86

81

3

5

3

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

3

1

1

1

82

77

3

5

4

ELAZIĞ SYSK

3

0

0

3

55

108

0

-53

KADINLAR F GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

2

2

0

0

67

46

4

21

2  POLATLI BELEDİYESİ SK 2  1  66  51  2  15

3

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

2

0

0

2

43

79

0

-36

Sponsorlarımız