DÖRTLÜ FİNAL

14-15 NİSAN 2018, BOLU

ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI "DÖRTLÜ FİNAL"

14-15 NİSAN 2018, BOLU

KARAÇAYIR 3000 KİŞİLİK SPOR SALONU

             

YARI FİNAL, 14 NİSAN 2018 

16:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

36-24

SELKA ESKİŞEHİR HSK

1.MAÇ

 

 

 

 

 

 

18:00

B.B. ANKARASPOR

36-37

GÖZTEPE

2.MAÇ

  FİNAL, 15 NİSAN 2018 

16:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

25

21

GÖZTEPE


ÇEYREK FİNAL

ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2.MAÇ

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

28 Mart 2018 Çarşamba

İSTANBUL

R.ŞAHİN KÖKTÜRK

18.00

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

28

25

GÖZTEPE

28 Mart 2018 Çarşamba

ADIYAMAN

BELEDİYE

16.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

28

26

B.B. ANKARASPOR

28 Mart 2018 Çarşamba

ERZURUM

AZİZİYE

19.00

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

31

41

BEŞİKTAŞ MOGAZ

28 Mart 2018 Çarşamba

ANTALYA

S. EVCİLMEN

19.00

ANTALYASPOR A.Ş.

28

27

SELKA ESKİŞEHİR HSK



ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 1.MAÇ

TARİH

İLİ

SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

13 Mart 2018 Salı

İZMİR

SERDAR YERELİ

19.00

GÖZTEPE

37

20

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

13 Mart 2018 Salı

ANKARA

THF

17.00

B.B. ANKARASPOR

29

26

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

13 Mart 2018 Salı

İSTANBUL

SÜLEYMAN SEBA

19.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

42

33

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

13 Mart 2018 Salı

ESKİŞEHİR

PORSUK

19.00

SELKA ESKİŞEHİR HSK

23

22

ANTALYASPOR A.Ş.

 

A GRUBU

ANKARA / THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

30 Ocak 2018 Salı

15.00

SERİK BELEDİYESPOR

28

37

MERZİFON BELEDİYESİ SK

30 Ocak 2018 Salı

17.00

BÜYÜKŞEHİR BEL. ANKARA SK

31

27

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

31 Ocak 2018 Çarşamba

15.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK 

28

19

SERİK BELEDİYESPOR  

31 Ocak 2018 Çarşamba

17.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK 

29

38

B.B. ANKARASPOR        

01 Şubat 2018 Perşembe

15.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK 

23

25

AZİZİYE BLD. TERMAL SK  

01 Şubat 2018 Perşembe

17.00

B.B. ANKARASPOR

56

38

SERİK BELEDİYESPOR

B GRUBU

ESKİŞEHİR / PORSUK SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

6 Şubat 2018 Salı

16.00

GÖZTEPE

40

19

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

6 Şubat 2018 Salı

18.30

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

28

24

MYK HENTBOL SPOR

7 Şubat 2018 Çarşamba

16.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

20

37

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

7 Şubat 2018 Çarşamba

18.00

MYK HENTBOL SPOR

28

29

GÖZTEPE

8 Şubat 2018 Perşembe

13.00

GÖZTEPE 

26

26

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

8 Şubat 2018 Perşembe

15.00

MYK HENTBOL SPOR

48

24

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

C GRUBU

BATMAN / 19 MAYIS SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

13 Şubat 2018 Salı

15:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

33

25

BATMAN BELEDİYESİ GSK

13 Şubat 2018 Salı

17:00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

26

29

ANTALYASPOR A.Ş.

14 Şubat 2018 Çarşamba

15:00

BATMAN BELEDİYESİ GSK

25

28

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

14 Şubat 2018 Çarşamba

17:00

ANTALYASPOR A.Ş.

22

32

BEŞİKTAŞ MOGAZ

15 Şubat 2018 Perşembe

13.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

36

26

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

15 Şubat 2018 Perşembe

15:00

ANTALYASPOR A.Ş.

29

23

BATMAN BELEDİYESİ GSK

D GRUBU

ADIYAMAN / BELEDİYE SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

 30 Ocak 2018 Salı 17:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK  27 33   MALİYE PİYANGO SK

31 Ocak 2018 Çarşamba

17.00

MALİYE PİYANGO SK

19

25

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

31 Ocak 2018 Çarşamba

15.00

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

40

30

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

01 Şubat 2018 Perşembe

12.00

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

33

24

MALİYE PİYANGO SK

01 Şubat 2018 Perşembe

14.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

36

26

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

02 Şubat 2018 Cuma  13.30  ADIYAMAN BELEDİYESİ SK  20 26  BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI 2.TUR A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

B.B. ANKARASPOR

3

3

0

0

125

94

31

6

2

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

3

2

0

1

80

73

7

4

3

MERZİFON BELEDİYESİ SK

3

1

0

2

89

91

-2

2

4

SERİK BELEDİYESPOR

3

0

0

3

85

121

-36

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI 2.TUR B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

GÖZTEPE

3

2

1

0

95

73

22

5

2

SELKA ESKİŞEHİR HSK

3

2

1

0

91

70

21

5

3

MYK HENTBOL SPOR

3

1

0

2

100

81

19

2

4

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

3

0

0

3

63

125

-62

0

ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI 2.TUR C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

BEŞİKTAŞ MOGAZ

3

3

0

0

101

73

28

6

2

ANTALYASPOR A.Ş.

3

2

0

1

80

81

-1

4

3

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

3

1

0

2

80

90

-10

2

4

BATMAN BELEDİYESİ GSK

3

0

0

3

73

90

-17

0

ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI 2.TUR D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

3

3

0

0

99

74

25

6

2

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

81

71

10

4

3

MALİYE PİYANGO SK

3

1

0

2

76

85

-9

2

4

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

3

0

0

3

83

109

-26

0


 

A GRUBU / TOKAT - ALİ YÜCEL SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

15.00

MYK HENTBOL SK

38 15

TOKAT GENÇLİK SK

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

SELKA ESKİŞEHİR HENBOL SK

oynanmadı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

TOKAT GENÇLİK SK

25

41

SELKA ESKİŞEHİR HENBOL SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

oynanmadı

MYK HENTBOL SK

10 Eylül 2017 Pazar

13.00

MYK HENTBOL SK

22

27

SELKA ESKİŞEHİR HENBOL SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

oynanmadı

TOKAT GENÇLİK SK

B GRUBU / BATMAN - 19 MAYIS SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

ANTALYASPOR A.Ş

37

36

BATMAN BELEDİYESİ SK

08 Eylül 2017 Cuma

19.00

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

23

34

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

BATMAN BELEDİYESİ SK

36

24

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

22

23

ANTALYASPOR A.Ş

10 Eylül 2017 Pazar

13.00

ANTALYASPOR A.Ş

35

25

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

23

24

BATMAN BELEDİYESİ SK

C GRUBU / İSTANBUL PROF.DR.TURGAY ATASU SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

18.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

44

22

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBSK

08 Eylül 2017 Cuma

16.00

YOZGAT BOZOKSPOR

oynanmadı

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

13.00

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBSK

oynanmadı

YOZGAT BOZOKSPOR

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

25

38

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

oynanmadı

YOZGAT BOZOKSPOR

10 Eylül 2017 Pazar

13.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

35

29

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBSK

D GRUBU / KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ. BESYO

08 Eylül 2017 Cuma

15.00

MALİYE PİYANGO SK

32

25

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SK

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

39

23

SAKARYA BŞB SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

15.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SK

26

38

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

SAKARYA BŞB SK

36

45

MALİYE PİYANGO SK

10 Eylül 2017 Pazar

15.00

MALİYE PİYANGO SK

28

23

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

17.00

SAKARYA BŞB SK

32

33

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SK

E GRUBU / MUĞLA - KÖYCEĞİZ SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

18.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

24

24

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

18.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

28

23

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

10 Eylül 2017 Pazar

18.00

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

28

31

MERZİFON BELEDİYESİ SK

F GRUBU / ANKARA - PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU

08 Eylül 2017 Cuma

17.00

SERİK BELEDİYESİ SK

39

14

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

09 Eylül 2017 Cumartesi

17.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

26

32

SERİK BELEDİYESİ SK

10 Eylül 2017 Pazar

17.00

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

27

37

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

 

 

ERKEKLER A GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

SELKA ESKİŞEHİR HENBOL SK

2

2

0

0

68

47

4

21

 2  MYK HENTBOL SK 2 1 0 1 50 42 2 8

3

TOKAT GENÇLİK SK

2

0

0

2

40

79

0

-39

4

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

0

0

0

0

0

0

0

0

ERKEKLER B GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ANTALYASPOR A.Ş

3

3

0

0

95

83

6

12

2

BATMAN BELEDİYESİ SK

3

2

0

1

96

84

4

12

3

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

3

1

0

2

79

70

2

9

4

SELÇUKLU BELEDİYESİ SK

3

0

0

3

72

105

0

-33

ERKEKLER C GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

2

2

0

0

82

47

4

35

2

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

2

1

0

1

60

67

2

-7

3

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBSK

2

0

0

2

51

79

0

-28

4

YOZGAT BOZOKSPOR

0

0

0

0

0

0

0

0

ERKEKLER D GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MALİYE PİYANGO SK

3

3

0

0

105

84

6

21

2 ADIYAMAN BELEDİYESİ SK
3 2 0 1 100 77 4 23

3

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SK

3

1

0

2

84

102

2

-18

4

SAKARYA BŞB SK

3

0

0

3

91

117

0

-26

ERKEKLER E GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MERZİFON BELEDİYESİ SK

2

2

0

0

59

51

4

8

2

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

2

0

1

1

52

55

1

-3

3

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

2

0

1

1

47

52

1

-5

ERKEKLER F GRUBU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

SERİK BELEDİYESİ SK

2

2

0

0

71

40

4

31

2

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

2

1

0

1

63

59

2

4

3

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

2

0

0

2

41

76

0

-35

Sponsorlarımız