ÇEYREK FİNAL


1. MAÇ

CANLI YAYIN

TARİH

SAAT

SALON

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

7 Mart 2017 Salı

15:00

THF S.S

MALİYE PİYANGO SK

-

-

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

7 Mart 2017 Salı

17:00

THF S.S

MYK HENTBOL SPOR

-

-

AMASYA TAŞOVA SK

7 Mart 2017 Salı 17:00 AZİZİYE S.S AZİZİYE BLD. TERMAL SK - - NİLÜFER BELEDİYESİ SK
7 Mart 2017 Salı 19:00 SÜLEYMAN SEBA S.S BEŞİKTAŞ MOGAZ - - MERZİFON BELEDİYESİ SK

 

2. MAÇ

CANLI YAYIN

TARİH

SAAT

SALON

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

22 Mart 2017 Çarşamba

17:00

ŞAHİN KÖKTÜRK

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

-

-

MALİYE PİYANGO SK

22 Mart 2017 Çarşamba

17:00

TAŞOVA S.S

AMASYA TAŞOVA SK

-

-

MYK HENTBOL SPOR

22 Mart 2017 Çarşamba 17:00
NİLÜFER BLD. NİLÜFER BELEDİYESİ SK
- - AZİZİYE BLD. TERMAL SK
22 Mart 2017 Çarşamba 17:00
M.DEMİR SULUOVA MERZİFON BELEDİYESİ SK - - BEŞİKTAŞ MOGAZ

TÜRKİYE KUPASI 2.TUR


 CANLI YAYIN  

AMASYA - YENİ SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

24 Ocak 2017 Salı

16.00

TRABZONSPOR

35

27

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

24 Ocak 2017 Salı

14.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

33

32

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

25 Ocak 2017 Çarşamba

14.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

25

40

MERZİFON BELEDİYESİ SK

25 Ocak 2017 Çarşamba

16.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

27

25

TRABZONSPOR

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

26 Ocak 2017 Perşembe

14.00

TRABZONSPOR

26

33

MERZİFON BELEDİYESİ SK

26 Ocak 2017 Perşembe

16.00

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

49

30

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MERZİFON BELEDİYESİ SK

3 3 0 0 106 83 6 23

2

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

3 2 0 1 108 88 4 20

3

TRABZONSPOR

3 1 0 2 86 87 2 -1

4

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK

3 0 0 3 82 124 0 -42

 


TRABZONSPOR


 CANLI YAYIN  

ANKARA - THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

24 Ocak 2017 Salı

13.00

AMASYA TAŞOVA YİBO SK

29

27

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

24 Ocak 2017 Salı

15.00

MALİYE PİYANGO SK

21

24

YOZGAT BOZOKSPOR

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

25 Ocak 2017 Çarşamba

15.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

25

31

MALİYE PİYANGO SK

25 Ocak 2017 Çarşamba

13.00

YOZGAT BOZOKSPOR

32

36

AMASYA TAŞOVA YİBO SK

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

26 Ocak 2017 Perşembe

15.00

AMASYA TAŞOVA YİBO SK

25

28

MALİYE PİYANGO SK

26 Ocak 2017 Perşembe

13.00

YOZGAT BOZOKSPOR

32

26

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

AMASYA TAŞOVA YİBO SK

3 2 0 1 90 87 4 3

2

MALİYE PİYANGO SK

3 2 0 1 80 74 4 6

3

YOZGAT BOZOKSPOR

3 2 0 1 88 83 4 5

4

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK

3 0 0 3 78 86 0 -8

 

 ÜÇLÜ AVERAJA GÖRE PUAN DURUMU

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

AMASYA TAŞOVA YİBO SK

2 1 0 1 61 60 2 1

2

MALİYE PİYANGO SK

2 1 0 1 49 49 2 0

3

YOZGAT BOZOKSPOR

2 1 0 1 56 57 2 -1

 CANLI YAYIN  

ANKARA - THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

24 Ocak 2017 Salı

17.00

BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARASPOR

27

27

MYK HENTBOLSPOR

24 Ocak 2017 Salı

19.00

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

28

28

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

25 Ocak 2017 Çarşamba

17.00

MYK HENTBOLSPOR

31

28

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

25 Ocak 2017 Çarşamba

19.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

25

30

BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARASPOR

TARİH

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

26 Ocak 2017 Perşembe

17.00

BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARASPOR

21

29

AZİZİYE BLD. TERMAL SK

26 Ocak 2017 Perşembe

19.00

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

29

26

MYK HENTBOLSPOR

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 1  AZİZİYE BLD. TERMAL SK 3 1 1 1 85 80 3 5

2

MYK HENTBOLSPOR

3 1 1 1 84 84 3 0
3  BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARASPOR  3 78   81 3 -3 

4

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

3 1 1 1 82 84 3 -2

 


 CANLI YAYIN  

İZMİR - CELAL ATİK VE BÜLENT ÖZKUL SPOR SALONU

TARİH

 SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

24 Ocak 2017 Salı

 CELAL ATİK

13:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

36

30

ANTALYASPOR

24 Ocak 2017 Salı

 BÜLENT ÖZKUL

19:00

GÖZTEPE

23

26

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

TARİH

 SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

25 Ocak 2017 Çarşamba

 BÜLENT ÖZKUL

19:00

ANTALYASPOR

27

33

GÖZTEPE

25 Ocak 2017 Çarşamba

 CELAL ATİK

13:00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

25

30

BEŞİKTAŞ MOGAZ

TARİH

 SALON

SAAT

A TAKIMI

SONUÇ

B TAKIMI

26 Ocak 2017 Perşembe

  CELAL ATİK

19:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

31

31

GÖZTEPE

26 Ocak 2017 Perşembe

  CELAL ATİK

13:00

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

23

22

ANTALYASPOR

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

BEŞİKTAŞ MOGAZ

3 2 1 0 97 86 5 11

2

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

3 2 0 1 74 75 4 -1

3

GÖZTEPE

3 1 1 1 87 84 3 3

4

ANTALYASPOR

3 0 0 3 79 92 0 -13

 

TÜRKİYE KUPASI 1.TUR

 

TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

ADIYAMAN BELEDİYE SPOR SALONU

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

2 Eylül 2016

15:00

ANTALYASPOR

29

35

ADIYAMAN BELEDİYESPOR

2 Eylül 2016

17:00

KONYA SELÇUKLU BEL. S.K

32

27

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

TARİH

 


TAKIMLAR

3 Eylül 2016

15:00

ANTALYASPOR

33

33

KONYA SELÇUKLU BEL. S.K

3 Eylül 2016

17:00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

33

31

ADIYAMAN BELEDİYESPOR

TARİH

 


TAKIMLAR

4 Eylül 2016

09:30

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

24

34

ANTALYASPOR

4 Eylül 2016

11:30

ADIYAMAN BELEDİYESPOR

35

25

KONYA SELÇUKLU BEL. S.K

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ADIYAMAN BELEDİYESPOR

3

2

0

1

101

87

4

14

2

ANTALYASPOR

3

1

1

1

96

92

3

4

3

KONYA SELÇUKLU BEL. S.K

3

1

1

1

90

95

3

-5

4

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK

3

1

0

2

84

97

2

-13

 

TÜRKİYE KUPASI B GRUBU

GÜMÜŞHANE / AYDIN DOĞAN SPOR SALONU

TARİH

SAAT

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

2 Eylül 2016

16:00

NİLÜFER BEL. SK

33

21

GÜMÜŞHANE BEL. SK

2 Eylül 2016

18:00

AKÇAABAT TÜTÜN SK

oynanmadı

SERİK BEL. SK

TARİH


KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

3 Eylül 2016

16:00

GÜMÜŞHANE BEL. SK

oynanmadı

AKÇAABAT TÜTÜN SK

3 Eylül 2016

18:00

SERİK BEL. SK

21

37

NİLÜFER BEL. SK

TARİH


KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

4 Eylül 2016

 

NİLÜFER BEL. SK

oynanmadı

AKÇAABAT TÜTÜN SK

4 Eylül 2016

12:00

SERİK BEL. SK

28

28

GÜMÜŞHANE BEL. SK

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

NİLÜFER BEL. SK

2

2

0

0

70

42

4

28

2

GÜMÜŞHANE BEL. SK

2

0

1

1

49

61

1

-12

3

SERİK BEL. SK

2

0

1

1

49

65

1

-16

4

AKÇAABAT TÜTÜN SK

0

0

0

0

0

0

0

0

 

TÜRKİYE KUPASI C GRUBU

ANKARA THF SPOR SALONU

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

2 Eylül 2016

15:00

ZAĞNOS ERKEK HENTBOL

29

21

HENTBOL S.K

2 Eylül 2016

 

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

-

-

ANADOLU ÜNİV. G.S.K (BAY)

TARİH

TAKIMLAR

3 Eylül 2016

14:00

HENTBOL S.K

17

42

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

3 Eylül 2016

 

ANADOLU ÜNİV. G.S.K (BAY)

-

-

ZAĞNOS ERKEK HENTBOL

TARİH

TAKIMLAR

4 Eylül 2016

13:00

ZAĞNOS ERKEK HENTBOL

16

33

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

4 Eylül 2016

 

ANADOLU ÜNİV. G.S.K (BAY)

-

-

HENTBOL S.K

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

2

2

0

0

75

33

4

42

2

ZAĞNOS ERKEK HENTBOL

2

1

0

1

45

54

2

-9

3

HENTBOL S.K

2

0

0

2

38

71

0

-33

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

İZMİR CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH

SAAT

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

2 Eylül 2016

17:00

GÖZTEPE

26

21

KARŞIYAKA BEL. SK

2 Eylül 2016

19:00

BEYKOZ BEL. SK

30

27

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

TARİH

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

3 Eylül 2016

17:00

KARŞIYAKA BEL. SK

21

34

BEYKOZ BEL. SK

3 Eylül 2016

19:00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

26

28

GÖZTEPE

TARİH

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

4 Eylül 2016

17:00

GÖZTEPE

23

22

BEYKOZ BEL. SK

4 Eylül 2016

19:00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

27

25

KARŞIYAKA BEL. SK

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

GÖZTEPE

3

3

0

0

77

69

6

8

2

BEYKOZ BEL. SK

3

2

0

1

86

71

4

15

3

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

3

1

0

2

80

83

2

-3

4

KARŞIYAKA BEL. SK

3

0

0

3

67

87

0

-20

TÜRKİYE KUPASI E GRUBU

TOKAT / ALİ YÜCEL SPOR SALONU

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

2 Eylül 2016

15:00

MALİYE PİYANGO SK

45

22

TOKAT GENÇLİK SK

2 Eylül 2016

17:00

YOZGAT BOZOK SK

37

27

SAKARYA B. BEL. SK

TARİH

TAKIMLAR

3 Eylül 2016

15:00

TOKAT GENÇLİK SK

22

48

YOZGAT BOZOK SK

3 Eylül 2016

17:00

SAKARYA B. BEL. SK

25

48

MALİYE PİYANGO SK

TARİH

TAKIMLAR

4 Eylül 2016

12:00

MALİYE PİYANGO SK

26

18

YOZGAT BOZOK SK

4 Eylül 2016

14:00

SAKARYA B.BEL. SK

34

31

TOKAT GENÇLİK SK

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MALİYE PİYANGO SK

3

3

0

0

119

65

6

54

2

YOZGAT BOZOK SK

3

2

0

1

103

75

4

28

3

SAKARYA B. BEL. SK

3

1

0

2

86

116

2

-30

4

TOKAT GENÇLİK SK

3

0

0

0

75

127

0

-52

TÜRKİYE KUPASI F GRUBU

MUĞLA / ORTACA SPOR SALONU

TARİH

SAAT

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

2 Eylül 2016

18:00

MERZİFON BEL. SK

44

26

KÖYCEĞİZ BEL. S.K

2 Eylül 2016

 

MARMARA ÜNİ. SK

-

-

HENTBOL İHTİSAS (BAY)

TARİH

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

3 Eylül 2016

14:00

MERZİFON BEL. SK

41

27

MARMARA ÜNİ. SK

3 Eylül 2016

 

HENTBOL İHTİSAS (BAY)

-

-

KÖYCEĞİZ BEL. S.K

TARİH

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

4 Eylül 2016

13:00

KÖYCEĞİZ BEL. S.K

27

34

MARMARA ÜNİ. SK

4 Eylül 2016

 

HENTBOL İHTİSAS (BAY)

-

-

MERZİFON BEL. SK

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

MERZİFON BEL. SK

2

2

0

0

85

53

4

32

2

MARMARA ÜNİ. SK

2

1

0

0

61

68

2

-7

3

KÖYCEĞİZ BEL. S.K

2

0

0

2

53

78

0

-25

Sponsorlarımız