10

Liglerde haftanın programı

Liglerde haftanın programı

ERKEKLER SÜPER LİG 7 . HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

ANKARA

THF 

15.00

MYK HENTBOL SPOR

SERİK BELEDİYESPOR

11 Kasım 2017

AMASYA

GÜMÜŞHACIKÖY

14.00

MERZİFON BELEDİYESİ SK

MALİYE PİYANGO SK

12 Kasım 2017

ESKİŞEHİR

PORSUK

14.00

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

11 Kasım 2017

ERZURUM

AZİZİYE

17.00

AZİZİYE BEL. TERMAL S.K

ANTALYASPOR A.Ş.

11 Kasım 2017

İZMİR

SERDAR YERELİ

17.00

GÖZTEPE

ADIYAMAN BELEDİYESİ SPOR

14 Kasım 2017

İSTANBUL

SÜLEYMAN SEBA

19.00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

B. BLD. ANKARA SPOR

KADINLAR SÜPER LİG 8. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

İZMİR

CELAL ATİK

16.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K

12 Kasım 2017

ESKİŞEHİR

PORSUK

18.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

POLATLI BELEDİYESİ SK

12 Kasım 2017

ESKİŞEHİR

PORSUK

16.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

15 Kasım 2017

RİZE

ARDEŞEN TUR. FAK.

15.00

ARDEŞEN GENÇLİK SK

MUDANYA BLD. DİNÇ SK

15 Kasım 2017

ANKARA

THF

17.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K

KASTAMONU BELEDİYESİ S.K

KADINLAR 1.LİG 7. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

ANKARA

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

METROPOL AKSARAY AKHİSAR 

SAMSUN GENÇLİK SPOR

12 Kasım 2017

UŞAK

KALFA

14.00

GENÇ UŞAK SPOR KULÜBÜ

KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ

11 Kasım 2017

KASTAMONU

ATATÜRK

15.00

KASTAMONU GENÇLİK SPOR

ELAZIĞ SYSK

11 Kasım 2017

İSTANBUL

MALTEPE S.S

13.00

YENİMAHALLE 1923 HENTBOL

BANDIRMASPOR

11 Kasım 2017

ANKARA

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK

PAZARSPOR

11 Kasım 2017

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİ.

13.00

SİVAS BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

12 Kasım 2017

MUĞLA

BODRUM BİNNAZ KARAKAYA

14.00

YALIKAVAK BELEDİYESİ SPOR

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

 

 

ERKELER 1. LİG CAN ÇAĞNAY SEZONU 7. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

12 Kasım 2017 Pazar

İZMİR

CELAL ATİK

16.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

TOKAT GENÇLİK SPOR

12 Kasım 2017 Pazar

GÜMÜŞHANE

AYDIN DOĞAN

13.00

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

YOZGAT BOZOK SPOR

12 Kasım 2017 Pazar

İZMİR

ZÜHTÜ IŞIL

13.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK

BATMAN BELEDİYESİ GSK

12 Kasım 2017 Pazar

İSTANBUL

PROF.DR.TURGAY ATASU

16.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ SK

ANKARA HENTBOL İHTİSAS

12 Kasım 2017 Pazar

KIRŞEHİR

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

13.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

SELÇUKLU BELEDİYESİ S.K

12 Kasım 2017 Pazar

SAKARYA

CAMİLİ YENİKENT

13.00

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD.SK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

 

2. LİG KADINLAR A GRUBU 1. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

BOLU

KARAÇAYIR S.S

15.00

BOLU BEL. S.K

ANKARA METROPOL S.K

11 Kasım 2017

GİRESUN

GÖRELE S.S

13.00

GİRESUN GENÇLİK HİZ. S.K

SİNOP KALEŞEHİR G.S.K

 

 

 

 

 

2. LİG KADINLAR B GRUBU 1. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

İZMİR

SERDAR YERELİ

İPTAL

İZMİR 1970 VEFA S.K

UŞAK GAZİ PASİFİK S.K

11 Kasım 2017

ANTALYA

10.000 KİŞİLİK

İPTAL

ANTALYA GAZİ GENÇLİK S.K

TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ S.K

 

 

 

 

 

 

2. LİG KADINLAR C GRUBU 1. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

HATAY

ERZİN İLÇE S.S

13.00

HATAY ERZİN GÖKDERE SK

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

12 Kasım 2017 Pazar

MARDİN

ARTUKLU S.S

12.00

MARDİN 1947 SAĞLIK SK

TUNCELİ PERTEK BEL.

2. LİG ERKEKLER A GRUBU 1. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

VAN

NUR TATAR

12.00

VAN EREK BEŞ YILDIZ S.K

SİİRT KURTALAN EXSPRES S.K

11 Kasım 2017

ŞIRNAK

İDİL KAPALI S.S

12.00

ŞIRNAK GHİM S.K

ELAZIĞ KARŞIYAKA S.K

11 Kasım 2017

MARDİN

ARTUKLU

14.00

MARDİN 1903 S.K

ARTUKLU GÜCÜ SK

 

 

 

 

 

 

2. LİG ERKEKLER B GRUBU 1. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

TRABZON

19 MAYIS S.S

13.00

TRABZON AKÇAABAT TÜTÜN S.K

SAMSUN TEKKEKÖY İ.Ö.O S.K

11 Kasım 2017

AMASYA

SULUOVA MAHMUT DEMİR

12.00

AMASYA 1957 SULUOVA S.K

RİZE GÜNEYSU S.K

11 Kasım 2017

SİNOP

85. YIL K. SAMİ PAŞA

13.00

SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ S.K

ORDU GENÇLERBİRLİĞİ S.K

 

 

 

 

 

 

2. LİG ERKEKLER C GRUBU 1. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

İZMİR

SERDAR YERELİ

13.00

ALTAY

SALİHLİ BELEDİYESİ SK

11 Kasım 2017

İZMİR

SERDAR YERELİ

15.00

KARABAĞLAR ATATÜRK TEML

İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK.

 

 

 

 

 

 

2. LİG ERKEKLER D GRUBU 1. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

11 Kasım 2017

ADANA

YÜREĞİR

13.00

ADANA ATAKAN S.K

MERSİN İDMANYURDU S.K

11 Kasım 2017

KAYSERİ

TALAS S.S

13.00

KAYSERİ GHİM S.K

DÜZCE CUMAYERİ BEL. S.K

11 Kasım 2017

BOLU

KARAÇAYIR S.S

13.00

BOLU SEBEN S.K

SİVAS DEMİR S.K

 

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, 1. Lig Erkek Haberleri, 1. Lig Bayan Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, 1. Lig Bayan Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (990)

Post a Comment

Sponsorlarımız