06

7-8 Ekim 2017 Hentbol Canlı yayın Programı

7-8 Ekim 2017 Hentbol Canlı yayın Programı

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

7-8 EKİM 2017 HENTBOL MAÇ PROGRAMI

ERKEKLER ŞAMPİYONLAR LİGİ D GRUBU 4. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

08 Ekim 2017 Pazar

İZMİT

ŞEHİT POLİS R.TOPALOĞLU

16:00

BEŞİKTAŞ MOGAZ

MONTPELLIER HB

 

 

 

 

 

 

ERKEKLER EHF KUPASI 2. TUR 1. MAÇ

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

08 Ekim 2017 Pazar

İSTANBUL

R. ŞAHİN KÖKTÜRK

18:30

BEYKOZ BELEDİYESİ SK

HK MALMÖ

 

 

 

 

 

 

ERKEKLER SÜPER LİG 4 . HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

 

 

 

 

ADIYAMAN BELEDİYESİ SPOR

BAY

07 Ekim 2017 Cumartesi

ANKARA

THF       

17.00

BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARA SPOR

AZİZİYE BLD. TERMAL S.K         

07 Ekim 2017 Cumartesi

ANKARA

THF       

15.00

MALİYE PİYANGO SK

GÖZTEPE                                     

07 Ekim 2017 Cumartesi

ANTALYA

GLORİA SPORTS ARENA

13.00

SERİK BELEDİYESPOR

SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK

07 Ekim 2017 Cumartesi

ANKARA

THF       

19.00

MYK HENTBOL SPOR

MERZİFON BELEDİYESİ SK       

11 Ekim 2017

BURSA

NİLÜFER BEL.

17.00

NİLÜFER BELEDİYESİ SPOR

BEŞİKTAŞ MOGAZ

KADINLAR SÜPER LİG 4 . HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

 

 

 

 

ARDEŞEN GENÇLİK SK

BAY

07 Ekim 2017 Cumartesi

İZMİR

CELAL ATİK

16.00

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK

MUDANYA BELEDİYESİ DİNÇ S.K

08 Ekim 2017 Pazar

ESKİŞEHİR

PORSUK

13.00

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

08 Ekim 2017 Pazar

ESKİŞEHİR

PORSUK

15.00

ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

08 Ekim 2017 Pazar

ANKARA

THF        

15.00

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

ZAĞNOSSPOR                            

08 Ekim 2017 Pazar

ANTALYA

SÜLEYMAN EVCİLMEN

15.00

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

POLATLI BELEDİYESİ SK

08 Ekim 2017 Pazar

KASTAMONU

ATATÜRK

17.00

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

 

 

 

 

 

 

KADINLAR 1. LİG 3. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

07 Ekim 2017 Cumartesi

ANKARA

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

15.00

AKHİSARSPOR

GENÇ UŞAK SPOR

07 Ekim 2017 Cumartesi

KASTAMONU

ATATÜRK

15.00

KASTAMONU GENÇLİK SPOR

YALIKAVAK BELEDİYESİ SPOR

07 Ekim 2017 Cumartesi

İSTANBUL

MALTEPE S.S

13.00

YENİMAHALLE 1923 SPOR KLB

SAMSUN GENÇLİK SPOR

07 Ekim 2017 Cumartesi

ANKARA

PROF.DR.YAŞAR SEVİM

13.00

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

07 Ekim 2017 Cumartesi

SİVAS

CUMHURİYET ÜNİ.

13.00

SİVAS BELEDİYE SPOR

KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ SK.

07 Ekim 2017 Cumartesi

İZMİR

SERDAR YERELİ

15.00

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SPOR

ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

07 Ekim 2017 Cumartesi

RİZE

ARDEŞEN GSİM

13.00

PAZARSPOR

BANDIRMASPOR

 

 

 

 

 

 

ERKEKLER 1. LİG CAN ÇAĞNAY SEZONU 3. HAFTA

TARİH

İLİ

SALONU

SAAT

TAKIMLAR

08 Ekim 2017 Pazar

 

 

 

BAY

GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K

07 Ekim 2017 Cumartesi

KONYA

SELÇUK ÜNİ. 75.YIL

13.00

KONYA SELÇUKLU BELEDİYESİ S.K

ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK

08 Ekim 2017 Pazar

İZMİR

ZÜHTÜ IŞIL

17.00

KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. G.S.K

08 Ekim 2017 Pazar

İSTANBUL

PROF.DR.TURGAY ATASU

16.00

İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ KLB

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK

08 Ekim 2017 Pazar

KIRŞEHİR

AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO

11.00

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK

TOKAT GENÇLİK SPOR

08 Ekim 2017 Pazar

SAKARYA

CAMİLİ YENİKENT

13.00

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK

YOZGAT BOZOK SPOR

08 Ekim 2017 Pazar

İSTANBUL

MALTEPE

13.00

MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

BATMAN BELEDİYESİ GSK

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, 1. Lig Erkek Haberleri, 1. Lig Bayan Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, 1. Lig Bayan Haberleri Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (972)

Post a Comment

Sponsorlarımız