29

Aday Gözlemci Kursu Duyurusu

Aday Gözlemci Kursu Duyurusu
08 Ekim 2017 tarihinde Ankara'da Aday Gözlemci Kursu yapılması planlanmaktadır.

1-Kursa katılmak isteyen adaylar Kurs Başvuru şartlarına uygun oldukları takdirde ön kayıt için aşağıdaki formu doldurup formda belirtilen e-mail adresine 03 Ekim 2017 tarihi saat 17:00 kadar gönderecektir. Bu tarihten sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.  
BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...

2- Ön kayıtların incelenmesi sonucunda  MHK tarafından oluşturulacak ve THF web sayfamızda ilan edilecek Kurs Davet Listesinde yer alan adaylar 100 TL katılım ücreti yatıracaklar ve makbuzla beraber aşağıdaki şartlarla ilgili evrakları kurs yerinde yetkililere teslim ettikten sonra kursa katılabileceklerdir.
3- Merkez Hakem Kurulunun Kurs sırasında yapacağı mülakat ve yazılı sınav sonucunda başarılı olanlar evraklarında herhangi bir eksiklik bulunmadığı takdirde Gözlemci olmaya hak kazanırlar.
4- Katılımcılar ulaşım ve konaklamalarını kendi imkanlarıyla yapacaklardır.


Kurs Başvuru Şartları :
a.: T.C. vatandaşı olmak,
b. : En az lise ve dengi okul mezunu olmak,
c : Sağlık durumunun elverişli olduğunu belgelemiş olmak,
d : Federasyona her kurs için ilan edilen başvuru tarihine kadar başvurmuş olmak,
e : 25 yaşından küçük olmamak,
f  : Hentbol branşında bir kulüpte aktif olarak, sporcu, antrenör, menajer veya idareci olmamak,
g : Yüz kızartıcı bir suçtan dolayı hapis cezası ile hükümlü olmamak (Adli Sicil Belgesi) ve herhangi bir suçtan dolayı resmi kurumların disiplin kurullarından toplam üç (3) aydan daha fazla ceza almamış olmak (Çalıştıkları kurum ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünden alınacak belge ),
h :Okul veya Kulüp takımlarının Hentbol branşında oyuncu, antrenör, yönetici, hakemlik yapmış olmak veya İl Temsilcisi olarak görev almış olmak
ı :Faal hakem olmamak.
İ: Kurs katılım ücreti 100 TL’dir.

Posted in: THF Haberleri, Mhk Haberleri, Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Mhk Haberleri, Thf Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (1637)

Post a Comment

Sponsorlarımız