03

2017-2018 sezonu fikstür ve Türkiye Kupası grupları

2017-2018 sezonu fikstür ve Türkiye Kupası grupları
2017-2018 Hentbol sezonu kadınlar ve erkekler Türkiye Kupası 1. tur grupları ve Süper Lig ve 1. Lig fikstürleri belli oldu.

Türkiye Hentbol Federasyonu Konferans salonunda gerçekleştirilen kura çekimine Hentbol Federasyonu Genel Sekreteri Mutlu Kadıoğlu, kulüp temsilcileri ve Federasyon yetkilileri katıldı. Açılış konuşması yapan Kadıoğlu, yeni bir sezona daha başlayacakları için heyecanlı olduklarını belirterek, 2017-2018 sezonunun tüm kulüplere hayırlı olmasını diledi ve başarılar diledi.

Konuşmanın ardından Türkiye Kupası 1. tur grupları açıklamaları yapılarak kura çekimine geçildi. Türkiye Kupası gruplarının ardından da sırasıyla kadınlar süper lig, erkekler süper lig, kadınlar 1. lig ve Can Çağnay sezonu erkekler 1. lig fikstürleri belirlendi.


KADINLAR TÜRKİYE KUPASI 1. TUR GRUPLARI

 

 

 

 

ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI 1. TUR GRUPLARI

 

 

 

 

KADINLAR SÜPER LİG FİKSTÜRÜ

 

 


 

 

ERKEKLER SÜPER LİG FİKSTÜRÜ

 

 

 

 

KADINLAR 1. LİG FİKSTÜRÜ

 

 


 

 

CAN ÇAĞNAY SEZONU ERKEKLER 1. LİG FİKSTÜRÜ

 

 

 


 

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, 1. Lig Erkek Haberleri, 1. Lig Bayan Haberleri, Erkekler Türkiye Kupası Haberleri, Bayanlar Türkiye Kupası Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, 1. Lig Erkek Haberleri Manşet, 1. Lig Bayan Haberleri Manşet, Erkekler Türkiye Kupası Manşet, Bayanlar Türkiye Kupası Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (4106)

Post a Comment

Sponsorlarımız