11

Avrupa Kupalarındaki rakiplerimiz belli oluyor

Avrupa Kupalarındaki rakiplerimiz belli oluyor
Şampiyonlar Liginin ardından hentbolda ülkemizi Avrupa kupalarında temsil edecek olan takımlarımızın programı belli oldu. Temsilcimizin rakipleri 18 Temmuz Salı günü çekilecek kura ile belli olacak. 

Kadınlar EHF Kupası’nda ülkemizi Ankara Yenimahalle Belediyesi SK temsil edecek. Ankara Yenimahalle Belediyesi, Kadınlar EHF Kupası elemeler 1.turunda seribaşı olarak yer alacak ve ilk maçını 9/10 Eylül 2017, rövanşını da 16/17 Eylül 2017 tarihinde oynayacak. 

Kadınlar Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda mücadele edecek olan Kastamonu Belediyesi GSK ise  devler ligine katılamaması durumunda yoluna EHF Kupası’nda devam edecek. Kastamonu Belediyesi GSK, Şampiyonlar Ligi ön elemesinde dördüncü olursa EHF Kupası’na 2.Tur’dan, ikinci veya üçüncü olursa 3.Tur’dan seri başı takımı olarak katılacak.

KADINLAR CHALLENGE KUPASI
Kadınlar EHF Challenge Kupası’nda ise ülkemiz adına Ardeşen Gençlik spor ve Zağnosspor katılacak. 

Ardeşen GSK ve Zağnosspor 3. turdan itibaren Avrupa kupalarında mücadele edecekler. İlk maçlarını 11/12 Kasım 2017, rövanş karşılaşmalarını ise 18/19 Kasım 2017 tarihinde oynayacaklar. Ardeşen GSK Kadınlar EHF Challenge Kupası’nda seri başı takım olarak yer alacak.

ERKEKLER EHF KUPASI
Erkekler EHF Kupası’nda Ülkemizi Beykoz Belediyespor temsil edecek. Beykoz Belediyespor, EHF Kupası’na 1.Eleme turundan itibaren katılacak. Ülkemizi EHF Kupası’nda temsil edecek olan tek ekip olan Beykoz Belediyesi SK, Avrupa’nın ikinci en önemli kupasında mücadele edecek.

ERKEKLER CHALLENGE KUPASI
Erkekler Challenge Kupası’nda ülkemizi Göztepe ile Taşova YIBO SK temsil edecek. Göztepe, EHF Challenge Kupası’na 3. turdan katılırken, Taşova 2.turda mücadele edecek.

Göztepe ilk müsabakasını 18/19 Kasım 2017, rövanşı ise 25/26 Kasım 2017 tarihinde oynarken, Taşova ilk maçını 7/8 Ekim 2017, rövanşı ise 14/15 Ekim’de oynayacak.

 

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, Diğer Liglerin Haberleri, Genel Lig Haberleri, Bayanlar Avrupa Kupası Haberleri, Erkekler Avrupa Kupası Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Diğer lig haberleri manşet, Genel lig Haberleri Manşet, Erkekler Ehf Kupası Manşet, Erkekler Ehf Kupası, Erkekler Challenge Cup Manşet, Erkekler Challenge Cup, Bayanlar Şampiyonlar Ligi, Bayanlar Şampiyonlar Ligi Manşet, Bayanlar Ehf Kupası Manşet, Bayanlar Ehf Kupası, Bayanlar Challenge Kupası Manşet, Bayanlar Challenge Kupası, Genel Kupa Haberleri Manşet, Genel Kupa Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (1094)

Post a Comment

Sponsorlarımız