07

Erkekler ve Kadınlar Bölgesel Lig grup müsabakaları

Erkekler ve Kadınlar Bölgesel Lig grup müsabakaları

2016-2017 sezonu Hentbol Erkekler ve Kadınlar Bölgesel Lig müsabakaları 19-23 Haziran 2017 tarihleri arasında ilgili grup merkezlerinde yapılacak. 

Erkekler Bölgesel Lig grup müsabakalarında 6 grupta 28 takım mücadele edecek. 8 takım final grubuna yükselecek. Gruplarında 1. sırayı alan takımlar ile en iyi ikinci olan 2 takım (En iyi 2. için grup birincisi ve üçüncüsü ile oynadığı maçlara göre belirlenecek) finale yükselecek. 

ERKEKLER FİNAL MÜSABAKALARI

Final müsabakaları, 29 Haziran - 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ankara'da oynanacak. 

2016 - 2017 SEZONU BÖLGESEL LİG ERKEKLER GRUP MERKEZLERİ

 

 

 

 

 

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

GRUBUN YERİ

VAN

GRUBUN YERİ

VAN

GRUBUN YERİ

MARDİN

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : ŞAKİR ŞAHAR

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : ŞAKİR ŞAHAR

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : MURAT DUR

SALON

NUR TATAR S.S.

SALON

NUR TATAR S.S.

SALON

ARTUKLU S.S.

GRUBUN TARİHİ

19 - 23 HAZİRAN 2017

GRUBUN TARİHİ

19 - 23 HAZİRAN 2017

GRUBUN TARİHİ

19 - 23 HAZİRAN 2017

NO

İLİ

TAKIM ADI

NO

İLİ

TAKIM ADI

NO

İLİ

TAKIM ADI

1

ŞIRNAK

GENÇ.VE SPOR İL MÜD. SK.

1

BATMAN

19 MAYIS GSK

1

ŞIRNAK

BESYO SPOR KLB.

2

ŞIRNAK

CİZRE YILDIZLAR SK.

2

ŞANLIURFA

SEFA SPOR KLB.

2

ŞIRNAK

CİZRE CUDİ S.K

3

ŞIRNAK

CİZRE KARTAL S.K

3

MARDİN

ARTUKLU GÜCÜ SK.

3

ŞANLIURFA

ABDULHAMİD HAN SK

4

BATMAN

EĞİTİM SK.

4

ŞIRNAK

CİZRE YASEF S.K

4

MARDİN

KIZILTEPE TOKİ SK.

5

ŞANLIURFA

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK

5

ŞIRNAK

CİZRE NUH S.K

5

BİNGÖL

İL ÖZEL İDARE SK

 

D GRUBU

E GRUBU

F GRUBU

GRUBUN YERİ

ADIYAMAN

GRUBUN YERİ

SİNOP

GRUBUN YERİ

MANİSA

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : AYHAN DURSUN

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : FAZIL KUTBAY

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : VAHDETTİN YILMAZ

SALON

YENİMAHALLE S.S

SALON

85. YIL KEMALETTİN S.S

SALON

MANİSA ÇOK AMAÇLI S.S

GRUBUN TARİHİ

19 - 23 HAZİRAN 2017

GRUBUN TARİHİ

19 - 21 HAZİRAN 2017

GRUBUN TARİHİ

19 - 21 HAZİRAN 2017

NO

İLİ

TAKIM ADI

NO

İLİ

TAKIM ADI

NO

İLİ

TAKIM ADI

1

ŞANLIURFA

VİRANŞEHİR GAP SK

1

İZMİR

GÜNEŞ GENÇLİK SK

1

İSTANBUL

MODAFEN SK

2

MARDİN

MARİNA SPOR KLB.

2

İSTANBUL

HAYDARPAŞA LİSESİ S.K

2

MANİSA

MANİSA LİSESİ KÜLT. SK

3

BATMAN

MEZOPATAMYA KÜL.SAN. GSK

3

MANİSA

SALİHLİ BELEDİYESİ SK

3

DÜZCE

CUMAYERİ BEL. SK.

4

ŞIRNAK

TENİS SPOR KLB.

4

SİNOP

GENÇLERBİRLİĞİ SK.

4

İZMİR

KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ SK.

5

 

ŞIRNAK

GELİŞİM SPOR KLB.

 

 

KADINLAR BÖLGESEL LİG GRUP MÜSABAKALARI

Kadınlar Bölgesel Lig grup müsabakalarında 4 grupta 21 takım mücadele ederken, 8 takım final grubuna yükselecek. Gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar finale yükselecek. 

KADINLAR FİNAL MÜSABAKALARI

Final müsabakaları, 2-6 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ankara'da oynanacak. 

Bölgesel Lig Kadınlarda finale kalan takımlar takım listelerini 29 Haziran 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar Federasyona gönderip onaylatmak zorundadırlar. Bu tarihten sonra gelen listeler kabul edilmeyecektir. 

2016 - 2017 SEZONU BÖLGESEL LİG KADINLAR GRUP MERKEZLERİ

 

A GRUBU

B GRUBU

GRUBUN YERİ

MARDİN

GRUBUN YERİ

ELAZIĞ

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : MURAT DUR

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : SELAHATTİN DEMİR

SALON

ARTUKLU SPOR SALONU

SALON

YAKUP KILIÇ S.S

GRUBUN TARİHİ

19 - 23 HAZİRAN 2017

GRUBUN TARİHİ

19 - 23 HAZİRAN 2017

NO

İLİ

TAKIM ADI

NO

İLİ

TAKIM ADI

1

DİYARBAKIR

KAYAPINAR BEL SPOR..FAAL. SK

1

BATMAN

MEZOPOTAMYA KÜLT. SAN. SK.

2

BATMAN

19 MAYIS S.K

2

ŞIRNAK

GELİŞİM SPOR KLB.

3

MARDİN

MARİNA SPOR KLB.

3

ŞIRNAK

CİZRE NUH SK.

4

ŞIRNAK

BESYO SK.

4

ŞANLIURFA

VİRANŞEHİR YILDIZLAR SK.

5

ŞANLIURFA

ABDULHAMİD HAN S.K

5

ŞANLIURFA

SEFA SPOR KLB.

6

ŞANLIURFA

VİRANŞEHİR GAP SK.

6

MARDİN

KIZILTEPE TOKİ S.K

 

 

C GRUBU

D GRUBU

GRUBUN YERİ

KÜTAHYA

GRUBUN YERİ

ORDU

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : KASIM YASİN ÇELİK

FEDERASYON TEMSİLCİSİ : HATİCE AKMAN

SALON

KÜTAHYA YENİ S.S.

SALON

RECEP KARA

GRUBUN TARİHİ

19 - 23 HAZİRAN 2017

GRUBUN TARİHİ

19- 21 HAZİRAN 2017

NO

İLİ

TAKIM ADI

NO

İLİ

TAKIM ADI

1

ANTALYA

AKDENİZ ÜNİ.SPOR KLB.

1

TUNCELİ

PERTEK BELEDİYESİ SK.

2

KÜTAHYA

CEZAEVİSPOR KUL.

2

SİNOP

KALEŞEHİR SPOR KLB.

3

TEKİRDAĞ

MARMARA EREĞLİSİ BEL. SK.

3

TOKAT

TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK

4

MERSİN

İDMANYURDU SPOR KLB.

4

YOZGAT

AİLE SOS. POL. GSK

5

ZONGULDAK

KÖMÜR SPOR KLB.

 

Posted in: Lig Haberleri Anasayfa, Diğer lig haberleri manşet, Genel lig Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri Manşet, Bayanlar 2. Lig Haberleri, Erkekler 2. Lig Haberleri Manşet, Erkekler 2. Lig Haberleri | Tags: | Comments (0) | View Count: (3647)

Post a Comment

Sponsorlarımız