02

Avrupa Kupalarında rakipler belli oldu

Avrupa Kupalarında rakipler belli oldu
Hentbolda ülkemizi Avrupa Kupasında temsil edecek takımlarımızın rakipleri belli oldu. Kuralar Avrupa Hentbol Federasyonu'nun(EHF) Viyana'daki merkezinde çekildi.

ERKEKLER EHF KUPASI
Kura çekimi sonrası Avrupa Erkekler EHF Kupasında ülkemizi temsil edecek olan Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor, 1. turda İngiltere ekibi London GD ile eşleşti.

Temsilcimiz ilk maçını 7-8 Eylül tarihinde deplasmanda, rövanş maçını ise 14-15 Eylül 2013 tarihlerinde Ankara'da oynayacak.

ERKEKLER CHALLENGE KUPASI
Erkekler Challenge Kupası 3. Turunda ise Bursa Nİlüfer Belediyesi ise Hollanda'nın JMS Hurry-Up ekibiyle eşleşti.

Aynı kupadaki bir diğer temsilcimiz olan Ankara İl Özel İdare Spor ise Polonya'nın KS Azoty Pulawy takımıyla eşleşti. Her iki temsilcimizin de 3.Turdan itibaren mücadele edeceği müsabakaların ilki 23/24 Kasım 2013 tarihinde ülkemizde, rövanş müsabaları ise 30 Kasım/ 1 Aralık 2013 tarihlerinde oynanacak.

BAYANLAR EHF KUPASI
Avrupa Bayanlar EHF Kupasında ülkemizi temsil edecek olan Çankaya Belediyesi Anka'nın 3. Turdaki rakibi, KHF Kastrioti - Handball Femina Vise eşleşmesinden tur atlayan ekip olacak. Temsilcimiz ilk müsabakasını 9/10 Kasım 2013, rövanş müsabakasını ise 16/17  Kasım 2013 tarihlerinde oynayacak.

BAYANLAR CHALLENGE KUPASI
Bayanlar Challenge Kupasında ise temsilcilerimizden İstanbul Maltepe Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün 3. turdaki rakibi Portekiz'in JAC Alcanena takımı oldu. Maltepe Belediyesi ilk maçını 9/10 Kasım 2013 tarihinde İstanbul'da, rövanş müsabalarını ise 16/17 Kasım 2013 tarihinde deplasmanda oynayacak.

Bu kupadaki bir diğer temsilcimiz olan Ardeşen Gençlik Spor Kulübü ise 4.Turda mücadele edecek ve rakibi 3. tur maçlarının ardından belli olacak.

4.Tur müsabakaları  1/2 Şubat 2014 ve 8/9 Şubat 2013 tarihlerinde oynanacak.

BAYANLAR KUPA GALİPLERİ KUPASI

Bayanlar Kupa Galipleri Kupasında Ülkemizi temsil edecek olan Üsküdar Belediyespor kulübünün rakibi ise Şampiyonlar Ligi 2. Eleme 1. grupta 4. olan ekip olacak.

İstanbul ekibi, Kupa Galipleri Kupasına 2. turda ilk müsabakasını 5/6 Ekim 2013, rövanş müsabakasını ise 12/13 Ekim 2013 tarihlerinde oynayacak.

BAYANLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
Bayanlar Şampiyonlar Ligindeki temsilcimiz Muratpaşa Belediyesi ise 1. öneleme turunda Hollanda'nın SERCODAK Dalfsen takımı ile oynayacak. Temsilcimiz ilk maçı 24-25 Ağustos'ta deplasmanda, rövanşı ise 31 Ağustos veya 1 Eylül tarihinde deplasmanda oynayacak.
Posted in: Erkekler Şampiyonlar Ligi manşet, Erkekler Şampiyonlar Ligi, Erkekler Ehf Kupası Manşet, Erkekler Ehf Kupası, Erkekler Challenge Cup Manşet, Erkekler Challenge Cup, Bayanlar Şampiyonlar Ligi, Bayanlar Şampiyonlar Ligi Manşet, Bayanlar Ehf Kupası Manşet, Bayanlar Ehf Kupası, Bayanlar Challenge Kupası Manşet, Bayanlar Challenge Kupası | Tags: | Comments (0) | View Count: (2993)

Post a Comment

Sponsorlarımız