20

Bimeks, Milli Takımlarımızın teknoloji sponsoru oldu

Bimeks, Milli Takımlarımızın teknoloji sponsoru oldu

Bimeks, 2013-2014 dönemi Hentbol Milli Takımlar teknoloji sponsoru oldu.


Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecisi Bimeks, Türk sporuna desteğini sürdürüyor. Bimeks, Federasyon Başkanımız Bilal Eyüboğlu ve Bimeks İcra kurulu üyesi Önder Yüksel tarafından imzalanan protokolün ardından 2013-2014 dönemi Hentbol Milli Takımlar Teknoloji sponsoru oldu.

Federasyonumuz 2013-2014 sezonunda Milli Takımlar Teknoloji Sponsorluk sözleşmesini Bimeks ile imzaladı. Bimeks, spora verdiği destekle Türk hentbolunu Türkiye’de ve Dünya’da destekleyecek olan Hentbol Milli Takımlar teknoloji tedarikçisi oldu.

İmzaların atılmasının ardından bir açıklama yapan Bimeks İcra Kurulu Üyesi Önder Yüksel, Bursaspor’un da teknoloji sponsoru olduklarını hatırlatarak, ‘Hentbol Milli Takımlar Teknoloji Sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz ve Türkiye'nin dört bir yanındaki çalışanlarımız ile beraber Milli Takımımızı gönülden destekliyoruz. Bimeks bugüne kadar spora ve sporcuya verdiği değer ve desteğiyle ön planda olmuştur. Türkiye Hentbol Federasyonun geldiği noktada gelecek vadeden sporcular yetiştirmesini ve bu alandaki başarılarını takdir ediyoruz. Yeni dönemde tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz’ dedi.

Başkanımız Bilal Eyüboğlu ise yaptıkları anlaşmanın bir ilk olduğunu ifade ederek, anlaşmanın kendileri için çok anlamlı olduğunu söyledi.

Öte yandan Başkanımız, açıklamaların ardından Bimeks İcra Kurulu Üyesi Önder Yüksel'e arkasında “Bimeks” yazan forma hediye etti.
Posted in: Thf Duyurular, Thf Haberleri, Milli Takım Haberleri Anasayfa, Bayan Milli Takım Haberleri Manşet, Erkek Milli Takım Haberleri Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (2434)

Post a Comment

Sponsorlarımız