01

Beşiktaş Mogaz'ın Şampiyonlar Ligindeki rakipleri belli oluyor

Beşiktaş Mogaz'ın Şampiyonlar Ligindeki rakipleri belli oluyor

Erkekler Velux Şampiyonlar Liginde mücadele edecek olan Beşiktaş Mogaz'ın ise grup maçlarındaki rakipleri belli olacak.

Temsilcimizin rakipleri 1 Temmuz Cuma günü TSİ 14:00'te Avrupa Hentbol Federasyonu'nun (EHF) Viyana'daki merkezinde çekilecek kurayla belli olacak. Statü gereği Beşiktaş Mogaz, C ve D gruplarında mücadele edecek. Siyah-Beyazlılar ile birlikte 10 takım belli olurken, bu gruplarda mücadel edecek 2 takım öneleme turundan sonra belli olacak. 6'şarlı takımlardan oluşacak olan C ve D gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar çapraz eşleşme ile eleme maçları oynayacak. Rakiplerini yenen 2 takım A ve B gruplarından gelecek 12 takımla birlikte son 16 turunda mücadele edecek. A ve B gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar ise doğrudan çeyrek finale yükselecek.

Gruplarda ilk maçlar 21-25 Eylül 2016 tarihlerinde oynanacak. 

Beşiktaş Mogaz'ın muhtemel rakipleri is şöyle: 

Naturhouse La Rioja (İspanya)
HC Motor Zaporozhye (Ukrayna)
Chekhovskie Medvedi (Rusya)
Dinamo Bucuresti (Romanya)
Elverum HH (Norveç)
Montpellier HB (Fransa)
HC Metalurg (Makedonya)
Team Tvis Holstebro (Danimarka)
HBC Nantes (Fransa)
Eleme grubu 1
Eleme grubu 2

EHF VE CHALLENGE KUPASI KURA ÇEKİMİ

Ülkemizi erkekler ve bayanlar EHF ve Challenge Kupasında temsil edecek kulüplerimizin rakipleri ise 19 Temmuz 2016 Salı günü TSİ 12:00'de EHF'nin Viyana'daki merkezinde çekilecek kura ile belli olacak.

2016-2017 sezonunda Bayanlar EHF Kupası'nda Muratpaşa Belediyespor, Challenge Kupasında İse Ardeşen GSK ve Zağnosspor mücadele edecek. Erkeklerde ise EHF Kupasında Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor, Challenge Kupasında ise Amasya Taşovaspor ve Göztepe ülkemizi temsil edecek.

Posted in: Süper Lig Erkek Haberleri, Süper Lig Bayan Haberleri, Bayanlar Avrupa Kupası Haberleri, Erkekler Avrupa Kupası Haberleri, Lig Haberleri Anasayfa, Süper Lig Erkek Haberleri Manşet, Süper Lig Bayan Haberleri Manşet, Erkekler Şampiyonlar Ligi manşet, Erkekler Şampiyonlar Ligi, Bayanlar Şampiyonlar Ligi, Bayanlar Şampiyonlar Ligi Manşet | Tags: | Comments (0) | View Count: (1471)

Post a Comment

Sponsorlarımız