15

Avrupa Kupalarında rakipler 21 Temmuzda belli olacak

Avrupa Kupalarında rakipler 21 Temmuzda belli olacak
Ülkemizi Avrupa Challenge Kupası’nda temsil edecek olan Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Kulübü ve Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ve EHF Kupasında mücadele edecek Rainbow Kayserispor'un rakipleri 21 Temmuz Salı günü Avrupa Hentbol Federasyonu’nun(EHF) Viyana’daki merkezinde çekilecek kura ile belirlenecek.

Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Kulübü ile Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor’un Avrupa Kupası maç programı belli oldu. 

Erkekler Süper Ligi’ni Play-Off’lar sonucu 2.sırada bitiren Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor, Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Kulübünden daha avantajlı olacak.
Ligi  3.sırada bitiren Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Kulübü, Avrupa Challenge Kupası’na 2.Tur’dan başlayacak. Büyükşehir Belediye Ankaraspor ise Avrupa Challenge Kupası’na 3.Tur’da katılacak.

Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Kulübü ve Büyükşehir Belediye Ankaraspor’un rakipleri 21 Temmuz’da EHF’nin Viyana’daki merkezinde çekilecek kura ile belirlenecek.

Bursa Nilüfer Belediyesi Spor Kulübü ilk maçını 10/11 Ekim 2015 tarihinde rövanşı da 17/18 Ekim 2015 tarihinde oynayacak.
Büyükşehir Belediye Ankaraspor ise ilk maçını 21/22 Kasım 2015, rövanşı ise 28-29 Kasım 2015’de oynayacak.

BAYANLARDA AVRUA KUPALARI
Bayanlarda ülkemizi Avrupa kupalarında temsil edecek olan Muratpaşa Belediyesi SK, Ardeşen GSK, Kastamonu Belediyesi SK ve İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK'nın rakipleri belli oluyor.

EHF’den yapılan açıklamaya göre, Muratpaşa Belediyesi SK EHF Kupasında mücadele edecek.

Avrupa’nın Bayanlarda 2 numaralı kupası olarak anılan ve Şampiyonlar Ligi’nden sonraki en prestijli kupada mücadele edecek olan Muratpaşa Belediyesi SK’nın rakipleri 21 Temmuz 2015’de EHF’nin merkezi Viyana’da çekilecek kura ile belli olacak.

Muratpaşa Belediyesi SK, EHF Kupasında 3.Tur’dan itibaren mücadele edecek. Muratpaşa Belediyesi SK 14/15 Kasım 2015 tarihinde ilk maçını, rövanşı ise 21/22 Kasım 2015 tarihinde oynayacak.


Ülkemizi Kupa Galipleri Kupası’nda temsil edecek olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübünün maç programı belli oldu.

EHF’den yapılan açıklamaya göre, Ardeşen GSK’nın rakipleri 21 Temmuz 2015 tarihinde belli olacak. Kura çekimi Avrupa Hentbol Federasyonu’nun (EHF) Viyana’daki merkezinde gerçekleştirilecek. Ardeşen GSK, Kupa Galipleri Kupasında 2.Tur’da mücadele edecek. Ardeşen GSK ilk maçını 17/18 Ekim 2015 tarihinde, rövanş maçını ise 24/25 Ekim’de oynayacak.

Bayanlar Süper Ligi’nin iki ekibi Kastamonu Belediyesi SK ve İzmir Büyükşehir Belediyesi SK’ ise Challenge Kupası’nda mücadele edecekler.

Kura çekimi 21 Temmuz 2015’de EHF’nin Viyana’daki merkezinde gerçekleştirilecek.
İzmir Büyükşehir Belediyesi SK 3.Tur’dan kupaya katılacak. Kastamonu Belediyesi SK ise EHF Challenge Kupası’na 4.Tur’dan dahil olacak.
İzmir Büyükşehir Belediyesi SK ilk maçını 14/15 Kasım 2015, rövanşı ise 21/22 Kasım 2015 tarihinde oynayacak. Kastamonu Belediyesi SK ise ilk maçını 9/10 Ocak 2016, rövanşı ise 16/17 Ocak 2016 tarihinde oynayacak.
Posted in: Thf Haber ve Duyuruları Anasayfa, Erkekler Ehf Kupası Manşet, Erkekler Ehf Kupası, Erkekler Challenge Cup Manşet, Erkekler Challenge Cup, Bayanlar Ehf Kupası Manşet, Bayanlar Ehf Kupası, Bayanlar Challenge Kupası Manşet, Bayanlar Challenge Kupası | Tags: | Comments (0) | View Count: (1791)

Post a Comment

Sponsorlarımız